Miracle Residence'ta Fiyatlar 168 Bin Liradan

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu stadını inşa eden Mön İnşaat tarafından Kurtköy'de inşa edilen Miracle Residence projesinde fiyatlar 168 bin lira ile 580 bin lira arasında değişiyor.
Miracle Residence'ta Fiyatlar 168 Bin Liradan

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu stadının müteahhitlik firması Mön İnşaat, Miracle Residence markasıyla konut sektörüne adım attı, üç ayda projenin yüzde 85'ini sattı. Kurtköy'de, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 2 kilometre uzaklıktaki projede fiyatlar 168 bin ile 580 bin lira arasında değişiyor.
 
Türkiye'nin en köklü müteahhitlik firmalarından Mön İnşaat, turizmdeki 'Miracle' markasını konuta taşıdı, sadece üç ayda yok sattı. Barajlar ve otoyollar başta olmak üzere çok önemli projelere imza atan ve bugüne kadar Türkiye'nin en çok havalimanı inşaatı yapan firması olarak dikkat çeken Mön İnşaat, aynı zamanda Sabiha Gökçen Havalimanı'nın inşaatını ilk yapan firmalardan biri. Mön İnşaat Ortağı Yüksek Mimar Nihat Özbağı, 'Sabiha Gökçen Havalimanı'nı yaparken, 1999 yılında buradaki araziyi beğenerek almıştık. Havalimanı'ndan sonra buradaki potansiyel ortaya çıkınca, böyle bir proje yapalım dedik. Amacımız konut sektöründe devam etmek değil' diye konuştu.
 
124 KONUTTAN OLUŞUYOR
Miracle Residence'ın 9 ayrı farklı daire tipinden oluşan 124 konutluk bir proje olduğunu belirten Nihat Özbağı, toplam maliyetin 20 milyon dolar olduğunu söyledi. 2010'da inşaatına başladıkları projeyi geçtiğimiz yıl gelen yoğun talep üzerine kısa süreliğine satışa çıkardıklarını belirten Özbağı, 'İnşaatı bitirmeden satmak gibi bir niyetimiz yoktu. Ama çok talep gelmişti. Sadece üç ayda yüzde 85'ini sattık. Projeyi bitirip satış yapmak istediğimiz için satışı durdurmuştuk. Şimdi inşaat bitmiş olarak, tapularıyla satışa devam ediyoruz' dedi.  Bu arada içinde fitness salonu, sauna, açık yüzme havuzu, çocuk parkı ile çok amaçlı spor salonu bulunan ve fiyatların 168-580 bin lira arasında değiştiği Miracle'ın proje müdürlüğünü Canan Koyulhisar üstlendi.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05