Narkule Sahiplerine 1 Yıl Avantajlı Hizmetler

Tepe İnşaat tarafından İstanbul Maltepe’de hayata geçirilen Narkule Projesi, Back-Up işbirliği sayesinde daire sakinlerinin hayatlarını kolaylaştırıyor.
Narkule Sahiplerine 1 Yıl Avantajlı Hizmetler

Back-Up'ın tüm avantajlı hizmetlerinden 1 yıl boyunca ücretsiz olarak faydalanabilecek olan Narkule sakinleri seyahat, sağlık ve bilgilendirme servislerinden destek alabilecek.

Narkule sakinlerinin soru ve sorunlara, anında ve kişiye özel çözümler sunacak bir hizmet paketi özelliği taşıyan Back-Up, 7 gün ve 24 saat Türkiye'nin her yerinde hizmet vererek daire sahiplerinin hayatını kolaylaştıracak. Back-Up, Back-Up ile yaşama, Dr.Back-Up ile sağlığa, Back-Up Travel ile seyahatlere değer katıyor.

Modern bir yapının kaliteli yaşam standardını büyüleyici bir manzara ile buluşturan 27 katlı Narkule projesi, 2+1 ile 3+1 daire seçenekleri ile toplam 108 adet konuttan oluşuyor. Projede yer alan 2+1 dairelerin fiyatları, 380.000 TL ile 465.000 TL arasında değişiyor. 3+1 daireler ise 490.000 TL ile 635.000 TL arasında satışa sunuluyor. Ayrıca Narkule Projesi’nden ev sahibi olmak isteyenlere 31 Ekim’e kadar devam edecek olan, % 5 peşinat ve 60 ay süresince % 0,75’ten kredi avantajının yanı sıra, 12 ay boyunca % 0 faiz gibi çok avantajlı ödeme alternatifleri sunuluyor. Üstelik daireler sahiplerine hemen teslim ediliyor.

‘Bazıları yüksek sever’ sloganıyla yola çıkan Narkule projesi, farklı mimarisi, sahip olduğu eşsiz Adalar manzarası ve oksijen deposu olan lokasyonunun yanı sıra sahil yoluna ve bağlantı yollarına olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Neredeyse tüm katlardan orman, deniz ve Adalar manzarasına sahip projede, ev sahiplerinin bu manzaradan sınırsız olarak yararlanabilmesi için her dairede balkon bulunuyor. Tüm cepheleri güneye bakan dairelerde tavandan yere kadar uzanan camlar, gün ışığının ve manzaranın daha iyi hissedilebilmesini sağlıyor.

11 bin 571 metrekare alan üzerine inşa edilen projede açık yüzme havuzu, fitness, çocuk oyun alanı, sauna gibi sosyal mekanlar da yer alıyor. Gün geçtikçe gelişen ve modernleşen İstanbul Maltepe’de bulunan NARKULE projesi, E-5’e 4 km, Bağdat Caddesi’ne 7 km, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 18 km uzaklıkta bulunuyor.

Proje detayları için tıklayın


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05