Narkule’den 2+1 Alana Tepe Home’dan 10.000 TL’lik Hediye

Tepe İnşaat, Narkule projesinden ev sahibi olmak isteyenler için 31 Aralık’a kadar geçerli olan %5 peşinat ve 60 aya özel %0,75 faiz oranına sahip özel bir kampanya düzenledi.
Narkule’den 2+1 Alana Tepe Home’dan 10.000 TL’lik Hediye

Kampanya kapsamında, Narkule’den 2+1 daireye sahip olmak isteyenlere Tepe Home’dan 10.000 TL değerinde hediye çeki de sunuluyor.

2+1 ile 3+1 daire seçenekleri ile toplam 108 adet konuttan oluşan bu 27 katlı Narkule projesi, modern bir yapının kaliteli yaşam standardını büyüleyici bir manzara ile buluşturuyor. Projede yer alan 2+1 dairelerin fiyatları, 380.000 TL ile 465.000 TL arasında değişiyor. 3+1 daireler ise 490.000 TL ile 625.000 TL arasında satışa sunuluyor.

İnşaat sektörünün lider şirketlerinden Tepe İnşaat’ın, 42 yıllık tecrübesi ve ilke edindiği kalite anlayışıyla, modern mimarisi ile yüksek bloklarda yaşamanın keyfini hissettirecek butik bir proje olarak hazırlanan Narkule’de satışı gerçekleşen daireler sahiplerine hemen teslim ediliyor.

'Bazıları yüksek sever' sloganıyla yola çıkan Narkule projesi, farklı mimarisi, sahip olduğu eşsiz Adalar manzarası ve oksijen deposu olan lokasyonunun yanı sıra sahil yoluna ve bağlantı yollarına olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Neredeyse tüm katlardan orman, deniz ve Adalar manzarasına sahip projede, ev sahiplerinin bu manzaradan sınırsız olarak yararlanabilmesi için her dairede balkon bulunuyor. Tüm cepheleri güneye bakan dairelerde tavandan yere kadar uzanan camlar, gün ışığının ve manzaranın daha iyi hissedilebilmesini sağlıyor.

11 bin 571 metrekare alan üzerine inşa edilen projede açık yüzme havuzu, fitness, çocuk oyun alanı, sauna gibi sosyal mekanlar da yer alıyor. Gün geçtikçe gelişen ve modernleşen İstanbul Maltepe’de bulunan Narkule projesi, E-5’e 4 km, Bağdat Caddesi’ne 7 km, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 18 km uzaklıkta bulunuyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05