Nef Bahçelievler'de 0 Faizli 60 Ay Vadeli Kredi Fırsatı Sunuluyor

Şehrin merkezinde yeşmyeşil bir vadide yükselen Nef Bahçelievler projesi sınırlı sayıda daire geçerli olmak üzere yüzde 0 faiz ve 60 ay vade fırsatı sunuyor.
Nef Bahçelievler'de 0 Faizli 60 Ay Vadeli Kredi Fırsatı Sunuluyor

Türkiye'de inşaat sektörünün önde gelen şirketlerinden olan Nef, yeni ev sahibi olmak isteyenlere yemyeşil bir vadide yer alan Nef Bahçelievler projesi için sınırlı sayıdaki dairede geçerli olmak üzere 60 aya yüzde 0 faiz fırsatı sunuyor. 

974 konutun yer aldığı projede daireler 60-270 m2 arasında değişiklik gösteriyor. Ayrıca projede 14 adet de cadde dükkanı bulunuyor. Daire fiyatları ise 570.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor. Ödeme kolaylığı sağlamak üzere 60 ay vadeli sıfır faizli Nef finansmanı ve banka kredisi seçenekleri sunuluyor. 

Nef Bahçelievler Projesine Genel Bir Bakış

Proje metro durağı önünde bulunması, E-5'e yakın olması ve metrobüse yürüme mesafesinde olması ile İstanbul'un diğer noktalarına ulaşım kolaylığı sağlıyor. Toplam 45 dönümlük arazi üzerinde yükselen Nef Bahçelievler projesinin 25 dönümü peyzaj alanı olarak tasarlandı. Dev havuz alanları, özel tasarım sokak lambaları, saat kulesi, seramik&marangoz atölyesi, dinlenme bahçeleri bulunan Nef Bahçelievler projesinde, Nef sakinleri mini sera, odun fırını, pop-up dükkanlar, çınaraltı meydan kahvesi gibi alanlar aile ve arkadaş gruplarına evlerinden uzaklaşmadan sosyalleşme imkanı sunacak.

Çok zengin sosyal donaltılara sahip bu projede ayrıca çocuklar da düşünüldü. Nitekim çocuklar için yapılan oyun alanlarının yanı sıra Türkiye'nin en iyi kreşlerinden bir tanesi yer alacak. 

Bu projede çevrenizde yükselen diğer binaları görmek yerine, projede yer verilen yeşil alanlar sayesinde kendinizi doğanın içinde yaşıyor hissi içerisinde bulacaksınız.

Nef Bahçelievler'de Foldhom Konsepti'de Yer Alacak

Dilediğiniz vakit evinize eklenecek, istemediğinizde ise herhangi bir ücrete tabi olmayacağınız birçok Foldhom alanı yer alıyor. Bunlar arasında inema odası, misafir evi, parti ve karaoke odası, müzik odası, PlayStation, hamam ve sauna, eğlence odası, davet odası, lounge alanı, squash, kapalı yüzme havuzu, tenis ve basketbol sahası, açık ve kapalı futbol sahası gibi birçok alan yer alacak.


Paylaş:

Haberler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48