Newista Residence Görücüye Çıkıyor!

Esenyurt'ta inşa edilen Newista Residence yarın görücüye çıkıyor.
Newista Residence Görücüye Çıkıyor!

Hasoğlu Yapı tarafından Esenyurt’ta inşa edilecek olan Newista Residence projesi için ön talep toplama süreci devam ederken. Newista Residence 22 Kasım Salı günü görücüye çıkacak. 11 bin metrekarelik ticari alan sahip olan Newista Residence projesi 864 daireden meydana geliyor. 2014 yılında tamamlanacak.

Hasoğlu Yapı tarafından Esenyurt’ta inşa edilecek olan Newista Residence, Bölgede yapımı planlanan dünyanın en büyük ve prestijli yatırımlarından birisi olacak Kanal İstanbul, Havalimanı ve çok yakında bölgeye ulaşacak Metrobüs hattı ile en çok kazandıran ilk üç yatırım bölgesi arasında yer alan, yeni yaşam ve ticaret merkezi Esenyurt farklı ve iddialı bir konut projesi ile gündeme geliyor.

11 bin metrekarelik ticari alan sahip olan Newista Residence projesi 864 daireden meydana geliyor. 2014 yılında tamamlanacak projede 1+1'lerin fiyatı 99 bin, 2+1'lerin fiyatı 167 bin, 3+1'lerin 480 bin, 4+1'lerin fiyatı da 600 bin liradan başlıyor.

Newista Residence'ın sosyal olanakları arasında; kapalı yüzme havuzu, alışveriş üniteleri, kafe & restorantlar, fitness, çocuk oyun alanı, sauna, resepsiyon, vale park, açık hava sineması, seyir terası, hobi odası (resim, müzik, vs), ofis - toplantı odası, oyun odası( briç, satranç), spa, türk hamamı, voleybol ve basketbol sahası yer alıyor.


25 yıllık geçmişiyle Orta Asya’dan Orta Doğu’ya, Gaziantep’ten İstanbul’a 100’e yakın projeye, 6 binin üzerinde bağımsız bölüme ve 1,5 milyon metrekare alana imza atan Hasoğlu Yapı tarafından inşa edilen İstanbul’un yeni yüzü Newista Residence’in lansmanı Hasoğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sever’in katılımıyla basına tanıtılacak.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05