Newista Residence’ın 20 Dairesi 1 Haftada Satıldı

Hasoğlu Yapı’nın İstanbul’daki projelerinden biri olan ve Beylikdüzü ile Esenyurt’un kesiştiği noktada konumlanan Newista Residence’ın, yeni KDV düzenlemesi öncesinde başlatılan kampanya ile 20 dairesi, 1 hafta gibi kısa bir sürede satıldı.
Newista Residence’ın 20 Dairesi 1 Haftada Satıldı

Hasoğlu Yapı’nın  Beylikdüzü ile Esenyurt’un kesiştiği noktada inşa ettiği Newista Residence’ta 20 dairenin satışı  2013’e  özel %5 peşinat ile başlatılan kampanya ile 1 haftada gerçekleşti.
 
Hasoğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sever; “Faizler düştü, satışlar hızlandı. Esenyurt’ta İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Esenyurt Belediyesi arasında yaşanan imar sorununun sona ermesi ile birlikte bölge hareketlendi. Ancak yeni KDV düzenlemesinin konut fiyatlarını artıracağını ve satışları azaltacağını düşünüyorum. O nedenle KDV artışından önce 2013’e  özel %5 peşinatla bir kampanya yaptık ve bu kampanya ile birlikte 1 haftada 20 dairenin satışını gerçekleştirdik.”

1 Ocak 2013’ten sonra alınacak ruhsatlarda geçerli olmak üzere 150 metrekarenin altındaki konutların satışında arsa metrekare birim fiyatı 500 liraya kadar olanlar için yüzde 1, 500 lira ile bin lira arasında olanlar için yüzde 8, 1.000 lira ve üzerinde olan konutların tesliminde ise yüzde 18 KDV alınması kararı alınmıştı.

1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunan Newista Residence’ta ev temizliğinden oda servisine, resepsiyon hizmetinden valeye kadar onlarca hizmet veriliyor.

Newista Residence’ın; kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, hobi alanı, oyun odası, çocuk parkları gibi sosyal olanakları, ofis ve toplantı odaları, cafe-restorant alanları, AVM üniteleri, süpermarket, 24 saat güvenlik, residence hizmetleri ve kapalı otoparkı ile projenin pek çok avantajı bulunuyor.

Lokasyonu, ulaşım avantajı ve modern mimarisinin yanı sıra sağlam zemin yapısı ve yüksek inşaat kalitesiyle de dikkat çeken projenin 2014’te teslim edilmesi planlanıyor.


Paylaş:

HABERLER