Newista Residence’ın İnşaatı Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Hasoğlu Yapı’nın İstanbul’daki projelerinden biri olan ve Beylikdüzü ile Esenyurt’un kesiştiği noktada konumlanan Newista Residence’ın inşası, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Esenyurt Belediyesi arasında yaşanan imar sorununun sona ermesi ile, tüm hızıyla devam ediyor.
Newista Residence’ın İnşaatı Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Hasoğlu Yapı’nın İstanbul’daki projelerinden biri olan ve Beylikdüzü ile Esenyurt’un kesiştiği noktada konumlanan Newista Residence’ın inşası, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Esenyurt Belediyesi arasında yaşanan imar sorununun sona ermesi ile,  tüm hızıyla devam ediyor.

Hasoğlu Yapı’nın İstanbul’da, Beylikdüzü Metrobüs İstasyonu’nun ve E-5 Otoyolu’nun yanı başında yer alan rezidans projesi Newista Residence’ın inşaatına Esenyurt’ta İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Esenyurt Belediyesi arasında yaşanan imar sorununun sona ermesi ile, tüm hızıyla devam ediliyor. 3 bloktan oluşan projenin temeli 20.10.2011 tarihinde atılmış; ancak, belediyeler arasında yaşanan sorun nedeniyle inşaat durmuştu.

Toplam inşaat alanı 144,228,37 metrekare olan projede,  55 metrekareden 295 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde 864 daire ve 58,5 metrekare ile 3,241 metrekare aralığında 28 mağaza ve 131 ile 168 metrekare arasında 13 ofis yer alıyor.                                                                           

1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunan Newista Residence’ta ev temizliğinden oda servisine, resepsiyon hizmetinden valeye kadar onlarca hizmet veriliyor.

Kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, hobi alanı, oyun odası,çocuk parkları gibi sosyal olanakları, ofis ve toplantı odaları,cafe-restorant alanları, AVM üniteleri, süpermarket, 24 saat güvenlik, residence hizmetleri ve 1000 araçlık otoparkı ile projenin pekçok avantajı bulunuyor.

Lokasyonu, ulaşım avantajı ve modern mimarisinin yanı sıra sağlam zemin yapısı ve yüksek inşaat kalitesiyle de dikkat çeken projenin 2014’te teslim edilmesi planlanıyor.


Paylaş:

HABERLER