Newista Residence'ta Fiyatlar 105 Bin Liradan Başlıyor

Hasoğlu Yapı'nın Beylikdüzü'ndeki yeni projelerinden olan Newista Residence'ta sıfır faiz, 30 aya varan vade ile 105 bin liradan başlayan fiyatlarla residence sahibi olmak mümkün..
Newista Residence'ta Fiyatlar 105 Bin Liradan Başlıyor

Beylikdüzü'nün yeni projelerinden biri olan Newista Residence’ta konutların dışında, 28 ticari ünite ve 12 adet ofis alanına yer veriliyor. 55 ile 295 metrekare arasında değişen dairelerin yer aldığı projede, stüdyo’dan 3+1’e farklı konut tipleri yer alıyor.
 
Fiyatların 105 bin liradan başladığı Newista Residence'ta sıfır peşinat ve sıfır faiz ile 30 aya kadar uzanan vadelerle birlikte tüm havayolları çalışanlarına özel bahar kampanyası başlatıldı. Atatürk Havalimanı'na yakın konumuyla dikkat çeken projede havayolu şirketlerinin çalışanlarına özel olarak düzenlenen kampanyada peşin alımlarda yüzde 15 indirim uygulanırken, tüm vadeli alımlarda da yüzde 2 indirim ve ek olarak 30 ay vade imkânı sunuluyor. Ayrıca projede yer alan 28 adet ticari ünite, 1 adet gross market alanı ve 12 adet ofis alanı da metrekaresi 3 bin Dolar'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.
 
İki durak arasında
İstanbul içi ulaşımda her geçen gün önemi artan Metrobüs hattının da kısa süre içinde proje alanına gelmesiyle birlikte iki Metrobüs durağının arasında yer alacak Newista Residence, E-5 ve E-6 otoyollarına yakınlığıyla ulaşım açısından da avantajlı bir konumda bulunuyor. Ayrıca İstanbul'un en büyük fuar alanı olan TÜYAP'a 5 dakika uzaklıktaki proje, Atatürk Havalimanı'na ise 15 dakikalık mesafede konumlanıyor.
 
Projedeki konutların tümüne sağlanan rezidans hizmetlerinin yanı sıra  banka, market, kafe, restoran, eczane, güzellik merkezleri ve çarşı alanıyla ayrıcalıklı bir yaşam sunuluyor.


Paylaş:

HABERLER
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48