NG Residence Kazancın yolu Basın Ekspres Yolu

NG Kütahya Seramik’in estetik, lokasyon ve güven konusundaki kusursuz bakış açısıyla, Basın Ekspres Yolu’nda inşa ettiği NG Residence projesi, yatırımcılara kazancın yolunun, Basın Ekspres Yolu’ndan geçtiğini gösteriyor.
NG Residence Kazancın yolu Basın Ekspres Yolu

26 katlı rezidans, 5 yıldızlı otel ve 3 bin 200 kişilik kongre merkezinden oluşan proje, sadece yatırımcıya sunduğu kazançlı yatırım fırsatıyla değil, bölgeye kattığı değerle de dikkat çekiyor. NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, “Hükümetimizin yeni ulaştırma projeleri, domino etkisi yaratarak bölgenin gelişimini hızlandırdı. Projemiz yatırımcısından aldığı yoğun taleple konumu, tasarımı, üst düzey teknolojisi ve donanımından aldığı gücü bir kez daha kanıtladı” dedi.

Gelişimi ve değişimi baş döndürücü bir hızla ilerleyen Basın Ekspres Yolu, İstanbul’un önemli noktalarına yakınlığıyla ön plana çıkıyor. Planlanan ve devreye alınan ulaşım aksları bölgenin cazibesini gün geçtikçe artırıyor. Basın Ekspres Yolu Atatürk Havalimanı’na, TEM ve E-5 yollarına, alışveriş merkezlerine, hastanelere yakın konumuyla yatırımcılarının radarına girmiş durumda. NG Residence projesi ise Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alıyor. Proje, dünyanın en büyük kongre merkezlerinden biri haline dönüşecek olan Atatürk Havalimanı bölgesine7 kilometre mesafede yer alıyor. Son yıllarda giderek artan otel yatırımları da bölgenin önemini bir kez daha gözler önüne seriyor. Bölge, artan yerli ve yabancı yatırımlarla adeta bir otel ve kongre vadisine dönüşüyor.

Sadece yatırımcılara değil bölgeye değer kazandıran proje

NG Kütahya Seramik’in estetik, lokasyon ve güven konusundaki kusursuz bir bakış açısıyla, İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri olan Basın Ekspres Yolu’nda inşa ettiği NG Residence projesini “Kazanca giden ekspres yol” olarak tanımlayan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral; “Mimari konsepti ve sahip olduğu üst düzey teknik özellikleriyle ciddi bir taleple karşı karşıya olan projemiz, konumuyla da yatırımcıya sunduğu kazancı hızla artırıyor. Basın Ekspres Yolu’nda hızla yükselen projemizde, dünyaca ünlü otel markası zincir markası ile hizmet verecek 5 yıldızlı otel de kazançlı yatırım kavramını zirveye taşıyor.

26 katlı residence, 5 yıldızlı otel kulesi

NG Residence; mimari duruşu, kullanılan malzeme, işçilik kalitesi ve lokasyon avantajı ve sahip olduğu zincir otel kulesiyle bölgede diğer projelerden ayrışan bir yaklaşım sunuyor. 2018’de teslim edilmesi planlanan NG Residence, toplam 288 daireden oluşuyor. Projede büyüklükleri 62 ila 139 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor. Daireler, sahip olduğu net 3.20 metreye varan tavan yüksekliği ile yaşam alanlarına ferahlık getiriyor. Projede ayrıca sunulan hizmetler arasında; 7/24 güvenlik, SPA, buhar banyosu, sauna, Türk Hamamı yer alıyor. Sahip olduğu NG GYM spor salonunda ise pilates ve fitness imkânları sunuluyor. Projede her daireye özel kapalı otopark alanı da yer alıyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

Haberler


Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Enerji Nedir? Enerji Kaynakları Nasıl Sınıflandırılır?
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2018-11-12 13:17