Nissa O2 Residence'ta 24 Saat Sosyal Hayat

Bahçeşehir’de kaba inşaatı bitmek üzere olan Nissa O2 Residence, Tuncay Çavdar (Atölye T.) Walter Micheller ve Tony Philipson işbirliğinde tasarlandı.
Nissa O2 Residence'ta 24 Saat Sosyal Hayat

Bahçeşehir sınırında konumlanan Nissa O2 Residance, İstanbul’da ve komşu bölgelerde yüksek binalarda sağlıklı yaşama ve gerçek konfora sahip bir yapı olarak düşünüldü.

Tuncay Çavdar, Atölye T ekibi ile Avusturyalı mimar Walter Micheller ve İngiliz mimar Tony  Philipson işbirliğinde yürütülen ve dünyada çift kabuklu bina çalışmaları ile tanınan Avusturyalı GIG AG Firması teknolojilerinin uygulanacağı projede toplam 221 residence yer alıyor.

Mart 2013’ te teslim edilmesi planlanan projedeki yüksek binanın her yaşam alanına gün ışığı girmesi planlanıyor. Tavandan yere kadar cam cepheyle sürekli aydınlık bir ortam yaratılması planlanırken, O2 Residence girişten itibaren tüm katlarda dilendiği zaman açılabilen camlar, her katta dairelere özel açık havaya çıkılan kat bahçeleri, çift cephe ile dört mevsimin yaşanabileceği teraslar sunuyor.

Nissa O2 Residence‘ ta komşularla buluşma noktası olarak lounge (salon) ve kütüphane, 24 saat boyunca güvenlik, temizlik, vale ve peyzaj hizmetleri yer alacak.


Paylaş:

HABERLER