Nuhoğlu ve Gülsa Fikirtepe'de Lüks Konut Projesi Projelendiriyor

Nuhoğlu ve Gülsa Yenitepe İstanbul İle Fikirtepe'de Yepyeni bir proje yapıyorlar
Nuhoğlu ve Gülsa Fikirtepe'de Lüks Konut Projesi Projelendiriyor

 ilk günden bugüne kadar özellikli yapılar, yüksek yapılar, kamu projeleri, kent parkları, sağlık projeleri ve altyapı projeleri inşa ederek emin adımlarla yürüdük ve büyüdük. Birçoğu Türkiye'nin sembol yapıları arasına giren 100'ün üzerinde yapı inşa ederken İstanbul'a değer katacak konutlar yapma hayalini gerçekleştirmek üzere yola çıktık.

Başka projelerden ayrışacak, markalaşacak, ismiyle ve kalitesiyle yaşayacak, çağdaş mimariye yeni bir boyut katacak, aynı zamanda Kadıköy'ün sembolü olacak bu projeyi nitelikli, deneyimli iş ortaklarımızla geliştirdik.

Ve şimdi; Nuhoğlu ve Gülsa İnşaat olarak, İstanbul'un merkezinde, çağdaş mimarinin ve huzurlu yaşamın yeni adresi olacak Yenitepe Kadıköy'ü beğeninize sunuyoruz.

 

İlk adımda ayrıcalık!

Yenitepe Kadıköy'ün ayrıcalığını daha evinize girmeden yaşamaya başlayacaksınız. Binaya adımınızı attığınız anda özenle tasarlanmış bir lobiyle karşılaşacaksınız. Her detayın daha iyi bir yaşam için, hayatı daha da kolaylaştırmak için, sizin için tasarlandığını hissederek huzuru ve prestiji aynı anda yaşayacaksınız.

Rahat bir yaşam için tasarlandı!

5 Katlı baza üzerinde, üçgen formlu 21 katlı 4 konut bloğu yükseliyor. 61 m2 ile 302 m2 arasında değişen 1+1’den 4+1’e ve yüksek tavanlı seçimlere kadar farklı büyüklük ve nitelikte birçok seçeneğin bir arada yer aldığı konut bloklarında çağdaş mimari olanaklarla birlikte merkeze ve şehir temposuna çok yakın olmanın rahatlığını yaşayacaksınız.

Daireniz hangi büyüklükte olursa olsun, her metrekaresi sizin rahatınız için tasarlanıyor. Özel tasarım dolaplar ve ankastre ürünlerle donatılan fonksiyonel mutfaklar ile ev keyfiniz kat kat artacak, akıllı armatür ve duş sistemlerine sahip modern banyolarda günün ve hayatın yorgunluğunu atacaksınız.

 

İstanbul’unuzun tadını salonunuzda çıkarın...

Üçgen formun avantajıyla kentin hiçbir noktasına sırtını dönmeyen Yenitepe Kadıköy’de pencereniz İstanbul’a açılacak. Dört yanınızı İstanbul saracak, İstanbul’un eşsiz manzarası hep yanınızda olacak.

Yenitepe Kadıköy, Boğaz’a ve Adalar’a karşı kahvenizi yudumlama lüksünü salonunuza taşıyacak. En güzel manzaraları evinize getiren Yenitepe Kadıköy ile İstanbul’u yaşayacaksınız.


Paylaş:

HABERLER