Okkalar İnşaat’tan 3 Yeni Proje Daha

İstanbul’da Arma Rezidans ve Konya’da Hakim Konakları projeleri ile markalı konutlarda ses getiren Okkalar İnşaat, 3 yeni projeye daha başladı.
Okkalar İnşaat’tan 3 Yeni Proje Daha

İstanbul’da Arma Rezidans ve Konya’da Hakim Konakları gibi projelerle markalı konutlarda ses getiren Okkalar İnşaat şimdi de Konya’da butik tarzda Yakamoz Sitesi, Alya Park Evleri ve Aselya Sitesi projelerine başladı. İnşaat sektöründe 35 yıllık geçmişi olan Okkalar İnşaat böylece Türkiye’de pek çok konut projesini aynı anda gerçekleştirebilen nadir şirketler arasına adını yazdırdı.

Toplam 68 konutluk Samira Evleri’ni de Aralık ayında sahiplerine teslim eden Okkalar İnşaat, Konya Selçuklu’daki yeni butik projeleri ile şehirde nitelikli, güvenilir ve büyük daire arayanların beğenilerine hitap etmeye hazırlanıyor. Kaliteden taviz vermeyen anlayışı ile müşteri memnuniyetinde en üst sıralarda bulunan Okkalar İnşaat, finansal gücünü de projeleri zamanında ve eksiksiz teslim ederek kanıtlıyor.

Beyşehir Çevreyolu üzerinde yer alan Yakamoz Sitesi, 44 daire ve 2 işyerinden oluşuyor. İnşaatına Kasım ayında başlanan Yakamoz Sitesi 30 Kasım 2013 tarihinde teslim edilecek. 8 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip olan projede konutların büyüklükleri 3+1 daireler 167 metrekare ile 4+1 daireler ise 192 metrekareden oluşuyor. 190 bin başlayan fiyatlarıyla da proje dikkat çekiyor.

Şefikcan Caddesi üzerinde inşaasına başlanan Alya Park Evleri ise 84 daire ve 4 işyerinden oluşuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer verilen proje 31 Mayıs 2014 tarihinde teslim edilecek. Alya Park Evleri’nde 3+1 daireler 165 metrekare, 4+1 daireler ise 190 metrekare büyüklüğünde olup fiyatları da 200 bin ile 250 bin arasında seyrediyor.

Tek bloktan oluşan Aselya Sitesi ise 26 daireden oluşuyor. 3+1 dairelerin 168 metrekare, 4+1 dairelerin 195 metrekare olduğu projede fiyatlar, 195 bin ile 235 bin TL aralığında olacak.

Mali Gücü ve Köklü Geçmişi ile Birçok Projeyi Yapıyor
Yeni projelerle ilgili bilgi veren Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu üyesi Mahmut Okka, konut denince akla ilk gelen markalardan olan Okkalar’ın her gelir seviyesi ve her türlü zevke hitap eden projeler geliştirdiğini açıkladı. Okka, köklü geçmişleri ve sağlam finansal yapısı ile bugüne kadar 5 binden fazla aileyi ev sahibi yapan şirketin, Türkiye’de aynı anda birçok projeyi birden yapabilen nadir gayrimenkul geliştiricisi firmalar arasında yer aldığını ifade etti.

Dev Projeler Süratle Yükseliyor
Okkalar İnşaat’ın yapımını gerçekleştirdiği projeler arasında İstanbul Kurtköy’deki Arma Rezidans ile Konya’da Hakim Konakları projeleri de bulunuyor.
İstanbul Kurtköy’de yükselmekte olan ve firmanın prestij projesi olarak tanımladığı Arma Rezidans projesinde 264 bağımsız bölüm ile 20 dükkan yer alıyor. İstanbul’un en hızlı değer artışı elde eden bölgelerinden Kurtköy’de hayata geçirilen ve Haziran 2014’de teslim edilecek olan projede metrekare fiyatları 2 bin 200 lira ile 3 bin 100 lira arasında değişiyor. Arma Rezidans’da 48 metrekare ile 235 metrekare arasında büyüklüğe sahip daireler bulunuyor.

Konya'da 50 bin metrekarelik alan üzerinde akıllı ev teknolojisi ile inşa edilen Hakim Konakları ise tamamen 3+1 ve 4+1 konutlardan oluşuyor. 378 konutun bulunduğu, Konya’nın en büyük markalı konut projeleri arasında yer alan Hakim Konakları, Haziran 2013'te teslim ediliyor.

Konya Hakim Konakları’nda 3+1 dairelerin fiyatları 241 bin liradan, 4+1 dairelerin fiyatları ise 288 bin liradan başlıyor. Konut sahibi olmak isteyenlere özel ödeme avantajları sunulan Hakim Konakları'nda 3+1 daireler 172 metrekare, 4+1 daireler ise 200 metrekare alana sahip.


Paylaş:

HABERLER