One Life Residence'ta 40 Ay 0 Faizli Konut

ATF Yapı ve Osten İnşaat işbirliği ile Beykent'te hayata geçirilen One Life Residence projesinde yüzde 10 peşinat + 40 ay sıfır faizle konut sahibi olabilirsiniz..
One Life Residence'ta 40 Ay 0 Faizli Konut

ATF Yapı ve Osten İnşaat’ın , İstanbul’un hızla gelişen mevkii Beykent’te inşasını tamamladığı ONE LIFE Residence da geri sayım başladı.  Teslimatların Temmuz sonu gerçekleştirilecek  projede yaşam başlıyor.

ONE LIFE Residence; her yere yakın lokasyonu, eşsiz deniz ve göl manzarası, özgün mimarisi ve ödeme kolaylığıyla lüks konut anlayışına yeni bir bakış açısı kazandırıyor.
 
ONE LIFE Residence’da ev sahibi olmak için sebebiniz çok…
Temmuz sonu teslimatlarına başlanacağı ONE LIFE Residence’da  %10 peşin, 40 ay sıfır faiz ile daire sahibi olabilirsiniz.
Kiracı iseniz hemen taşınarak kendi evinizin taksitlerini ödemeye başlayabilir ya  da yatırım amaçlı alacaksanız hemen kira getirisinin avantajlarını  yaşayabilirsiniz.
 
Farklı ortak yaşam alanlarını içerisinde barındırarak size bir konuttan fazlasının sunulduğu projede yer alan “Terrace Living Room” komşularınız ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz alanlardan sadece biri… Şömine, TV, mutfak, kütüphane, dart ve barbekünün yer aldığı Living Room’da gün batımını izleyebilir, ya da arkadaşlarınız ile kahve keyfi yapabilirsiniz. Dört mevsim hizmet verecek bu ayrıcalıklı alanda çocuğunuzun doğum günü partisini kutlar ya da komşularınızla dev ekranda sevdiğiniz dizileri izleyebilirsiniz.
 
One Life Residence’ın seyir terasında bulunan açık yüzme havuzunda serinlerken ya da güneşlenirken  aynı zamanda eşsiz göl ve deniz manzarasını da izlemenin keyfine varacaksınız.
 
Terasta gün hiç bitmiyor! Şimdi de açık hava sinemasında film zamanı…
Yaz akşamları yıldızların altında şezlonglara uzanarak seyredeceğiniz filmler de bir başka keyifli olacak.
 
Projenin seyir terasında yer alan bir diğer ayrıcalık da Teleskop Gözlem Köşesi… Çocuklarınıza da eğitici olabilecek bu aktivite sırasında yıldızlarla ilgili pek çok şey öğreneceksiniz.
 
Fitness, Sauna, Çocuk ve Yetişkin Oyun Alanları, Kapalı Otopark ve Depo Alanı projenin size sunmuş olduğu “iyi ki buradayım” dedirtecek diğer ayrıcalıkları arasında yer alıyor.
 
1 + 1 den 5 + 1’e uzanan daire tipleriyle, 54 daire ve 22 mağazadan oluşan  One Life Residence’da siz de daire sahibi olmak için acele edin.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05