Panaroma Grup Panavia Residence ’da Yaşam Başladı

İstanbul İstinye'de Panaroma Grup güvencesiyle hayata geçirilen ve şehrin içinde doğayla iç içe bir yaşam alanı olan Panavia Residence, sunulan üst düzey sosyal olanaklar ile sadece bir konut değil aynı zamanda yeni bir yaşam tarzı da sunuyor
Panaroma Grup Panavia Residence ’da Yaşam Başladı
 
Seba İnşaat’ın kurucu ortaklarından Gazanfer Mürşit ve Haşmet Mürşit tarafından 2010 yılında  kurulan Panaroma Grup tarafından hayata geçirilen Panavia Residence Projesi tamamlandı.
 
5 blokta 60 adet özel butik daireden oluşan Panavia Residence Projesi, ulaşım kolaylığı, Boğaz ve Emirgan Parkı manzarası ile ferah daireleriyle dikkat çekiyor. İstanbul’un gözde semtlerinden İstinye’ye değer katmaya devam eden Panavia Residence Projesi'nde konutların yüzde 80’i sahiplerini bulurken, projede yer alan detaylar ile konut sahiplerine hayallerinin çok ötesinde bir yaşam sunuluyor.
 
Ayrıcalıklar dünyası: “Panavia Residence”  
 
2 bin metrekare yeşil alanı, bahçe katı dairelerden bile izlenebilen boğaz manzarasıyla sahiplerine doğa ile iç içe bir yaşam sunan Panavia Residence Projesi'nde peyzaja gösterilen önem ve özen de projeye ayrı bir değer katıyor.
 
Panavia Residence Projesi, bin metrekare sosyal tesisi, açık ve kapalı yüzme havuzu, cafe-bar, concierge hizmeti ve kapalı otoparka sahip.
 
Şehrin içinde doğayla iç içe bir yaşam alanı olan Panavia Residence’da sunulan üst düzey sosyal olanaklar ile sadece bir konut değil aynı zamanda yeni bir yaşam tarzı da sunuluyor.
 
Akıllı ev otomasyonu ile inşa edilen Panavia Residence projesi, standartların üzerinde dizayn edilmiş betonarme sistemi ile deprem yönetmeliğine ve TS 500’e uygun tasarlanarak inşa edildi.  
 
İstanbul’un en keyifli ve değerli noktalarından birinde yer alan Panavia Residence; İstinye Devlet Hastanesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, İstinye Park Alışveriş Merkezi ve kent merkezine 5 dakika, Maslak Acıbadem Hastanesi, TİM Gösteri Merkezi, Park Orman ve Yıldız Teknik Üniversitesi’ne 10 dakika uzaklıkta yer alıyor.
 
Panaroma Grup Kimdir?
Seba İnşaat’ın kurucu ortaklarından Gazanfer Mürşit ve Haşmet Mürşit tarafından 2010 yılında  kurulan Panaroma Grup, inşaat sektörün en hızlı büyüyen firmaları arasında yer alıyor.
 
Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen Panaroma Grup, North İstanbul, Panavia Residence, Panaroma Plaza ve Panaroma Park gibi projeleriyle dikkat çekiyor.

Paylaş:

HABERLER