PanaVia Suites Projesi Satış Hazırlığında!

Panaroma Grup tarafından İstinye’de, 7.5 dönüm alana inşa edilecek olan PanaVia Suites projesinin bu ay içinde satışa sunulması planlanıyor.
PanaVia Suites Projesi Satış Hazırlığında!

Panaroma Grup tarafından İstinye’de, 7.5 dönüm alana inşa edilecek olan PanaVia Suites projesinin bu ay içinde satışa sunulması planlanıyor. 5 blokta 60 konuttan meydana gelen PanaVia projesinde 5 bin 500 metrekarelik alan yeşile ve sosyal tesislere ayrılıyor.

PanaVia'da blokklar 5 kattan meydana geliyor. Projede fitness salonu, açık yüzme havuzu, tırmanma duvarı, sauna, jakuzi, buhar odası, basketbol sahası, özel güneşlenme terası, PanaVia’ya ait İstinye Koyu’nda demirli ve İstinye Park’a shuttle’ı olan tekne, şaraplarınız için özel kav imkanı, Boğaz manzarasıyla uyumlu yeşil alanlar, güvenlik ve concierge hizmeti, kafe, bar, kapalı çocuk oyun alanları, kapalı garaj ve az kullanılan eşyalar için depo bulunuyor.

PanaVia Suites projesinde dış cephe konsepti, iç mekanları zorlamadan güneş kırıcılarla zenginleşti ve cazibe noktalarından biri ortaya çıktı. En küçük metrekareler bile ‘yaşayan bir ev’ için akıllıca tasarlandı. Ekolojik dengeler de unutulmayarak PanaVia’nın doğaya ve İstanbul mimarisine uyumlu olması sağlandı. Her katta dört konut yer alıyor. Daire içlerinde ekstra izolasyonlar yapılacak olan PanaVia projesinde bahçe dublekslerinde daireye ait bahçe kullanımları özel seperatasyonlarla blok bahçe kullanımından ayrıldı. Köşe dairelerin ön, yan ve arka cepheleri açık olarak tasarlandı. Çatı dublekslerinde komple teras bulunuyor. Ayrıca çatı katında özel bir sistem olan açılır–kapanır panjurlar kullanılıyor. Bu projede güneş enerjisinden yararlanılacak. Teraslar gün boyunca güneş ışınlarını emecek ve akşam koydaki teknelerinde görebileceği şekilde parlayacak.

PanaVia projesinde köşe bahçe dubleksleri 340 metrekare ve 3+1, ara bahçe dubleksleri 200 metrekare ve 2+1, köşe normal daireler 200 metrekare ve 3+1, ara normal daireler 90 ve 96 metrekare 1+1 ve 2+1, köşe çatı dubleksleri 340 metrekare ve 3+1, ara çatı dubleksleri 200 metrekare ve 2+1 şeklinde düşünüldü. 1 ve 2 odalı daireler için 1 araçlık, 3 odalı daireler için 2 araçlık kapalı otopark ve misafir açık otoparkı ayrılacak.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05