ParkONE'da Fiyatlar 421 Bin TL'den Başlıyor

Mitaş Gayrimenkul'un Uskumruköy'de inşa ettiği yeşil doğada çağdaş yaşam imkanı sunan ParkONE projesindeki konutların yüzde 50'si satıldı..
ParkONE'da Fiyatlar 421 Bin TL'den Başlıyor

Mitaş Gayrimenkul tarafından Uskumruköy’de hayata geçirilen ParkONE projesinde inşaatın yüzde 70’i tamamlandı. Ferah mimarisi ve sosyal alanlarının zenginliğiyle dikkat çeken projenin ilk etabını oluşturan 41 konutun yüzde 50’sinin satışı gerçekleşti
 
İstanbul’un cazibe merkezlerinden Sarıyer- Uskumruköy’de hayata geçirilen ParkONE projesinde inşaatın yüzde 70’i tamamlandı. İlk etabı 41 konuttan oluşan ve yüzde 50’sinin satışının gerçekleştiği proje toplam 79 konuttan oluşuyor.
 
14 tripleks daire, 15 çatı dubleksi, 9 bahçe dubleksi ve 3  bahçe katı seçeneklerinin yer aldığı projede, bahçe katları 315 m2, bahçe dubleksleri 204-217 m2, tripleks daireler 279-292 m2, çatı dubleksleri ise (depo alanlarıyla birlikte) 226-240 m2 büyüklüğe sahip.
 
Uskumruköy’ün yeşil doğasıyla uyumlu biçimde inşa edilen ParkONE projesi kapsamında bahçe katları ve tripleks daireler bahçe ve teraslarındaki şık peyzaj uygulamalarıyla dikkat çekiyor. Bahçe katları ve tripleks müstakiller; 124- 433 m2 arasında bahçe alanlarına sahipken,  çatı dublekslerinin hem kuzey hem güney manzaralı teras toplamları 25 m2 ile 37 m2 arasında değişiyor.  
 
Platesten yogaya, havuzdan saunaya
 
Konut sahiplerinin yaşam kalitesini yükseltmek için yeşil alanlarda özel peyzaj çalışmaları yaptırıldığını ve zengin sosyal alanlar yaratıldığını dile getiren ParkONE Satış Koordinatörü Vivian Behar Levi, “12 dönümünü yeşil alan ve sosyal tesislere ayırdığımız projede yüzme havuzu, açık ve kapalı kafe alanı, hamam, sauna, yoga- plates stüdyosu, mini golf, çocuk oyun kulübü, çim havuzu, yapay nehir ve davet odası bulunuyor. Ayrıca proje her konutun kendine özel bahçesi veya geniş hobi odası olacak şekilde tasarlandı. ” dedi.
 
Çağdaş ve doğa dostu mimari
 
Her detay üzerinde titizlikle çalıştıkları inşaatın hızla ilerlediğini söyleyen Levi, “ParkONE, konut alımı sırasında kaliteyi ve özenli çalışmayı baz alan tüketicinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı. Tüketiciler kendileri için uygun lokasyonda, ulaşılabilir, inovatif ve aktivasyonu olan konutları tercih ediyor. ParkONE da hayata geçirilen alt yapı projeleriyle her geçen gün lokasyon değeri artan, inşaat kalitesinin yanı sıra modern mimarisiyle de fark yaratan bir proje” dedi.   
 
Çağdaş yaşam stili mimarisiyle geçtiğimiz yıl Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde çoklu rezidans kategorisinde ödüle layık görülen ParkONE doğayla bütünleşik sosyal donatıları ve evlerin fonksiyonelliği açısından da ev sahiplerinin yaşamını kolaylaştıran bir proje olarak dikkat çekiyor.
 
Kentsel dönüşüm ve depreme hazırlık programları çerçevesinde hazırlanan iki yeni İstanbul projesi kapsamında kurulacak ilk şehrin içinde yer alan Uskumruköy’de bulunan proje, 3. köprü güzergahında olması ve “7 Tepe 7 Tünel” projesi kapsamında inşaatı süren Sarıyer- Çayırbaşı Tüneli ile İstanbul’a olan mesafenin kısalması ile oldukça cazip bir lokasyonda yer alıyor. İstanbul’un yeni cazibe alanlarından Uskumruköy’de yapılan ParkONE projesi yeşille mavinin buluştuğu özel projelerden biri olarak ev sahiplerine eşsiz bir yaşam vaat ediyor.
 
Konutlarda çatı dubleksleri 421.000- 526.000 dolar, bahçe katları 684.000 – 715.000 dolar, bahçe dubleks daireleri 525.000 - 598.000 dolar,  tripleks üniteler ise 795.000 - 983.000 dolar fiyat aralığında satışa sunuluyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05