Platform Merter'de Yüzde 1 Peşinatla Ev

Eroğlu İnşaat tarafından Merter'de hayata geçirilen Platform Merter projesinde yüzde 1 peşinat ve 120 aya varan vadelerle konut sahibi olmak mümkün..
Platform Merter'de Yüzde 1 Peşinatla Ev

Eroğlu’nun Merter’deki Platform Merter projesinde, ilkbahar kampanyası kapsamında yüzde 1 peşinat ve 120 aya varan vade imkânı sunuluyor.
 
Eroğlu İnşaat tarafından Merter’de yapılan Platform Merter projesi ilkbahar kampanyası başlattı. 2012 İlkbahar Kampanyası kapsamında yüzde 1 peşinat ile 120 aya varan banka kredili veya yüzde 30 peşinat ile 24 ay vade farksız ödeme alternatifleriyle Platform Merter’de ev sahibi olabiliyor. 2011 Eylül’de satışlarına başlanan ve satışların yüzde 60′ının tamamlandığı proje sakinleri şimdiden malzemelerini kendi zevkleri doğrultusunda seçmeye başladı.
 
Projede ‘Konsept Paket’ adı verilen paketle mutfak dolapları, parkeler, banyo seramikleri, iç kapı rengi gibi malzemelerin renklerine yönelik seçme imkânı sunuluyor. Eroğlu Gayrimenkul ve Doğa Şehircilik tarafından Merter’de inşa edilen Platform Merter’de projesinde 16 katlı platform rezidans bloğu, 17 katlı platform suites bloğu, 23 bin metrekare kiralanabilir alan yer alıyor. Projede Platform Fashion Park isimli moda merkezi ve 3 bin metrekarelik özel Platform Ofis alanı da yer alıyor.
 
DB Mimarlık – Bünyamin Derman imzalı projede akıllı ev sistemiyle ısıtma, soğutma ve aydınlatma yapılabiliyor. 1+1′den 5+1 penthouse’lara kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı projedeki tüm daireler kat bahçelerinden de yararlanabiliyor.
 
Eroğlu Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Direktörü Aybars Kızılsencer, “Her Şey Dahil” fiyatlar politikası kapsamında gizli veya ekstra masraf uygulamadıklarını vurguladı.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05