Rings İstanbul'da yılın son fırsatları

Rings İstanbul, yeni yıla ‘ev’lenerek girmek istenenlere birbirinden cazip dört farklı ödeme alternatifi sunuyor.
Rings İstanbul'da yılın son fırsatları

 

Selin Yapı tarafından inşa edilen, müstakil yaşam konforu sunan daireleri ile Anadolu yakasının en iddialı projesi Rings İstanbul, yıl bitmeden ev sahibi olmak isteyenlere 2012’nin birbirinden cazip koşullardaki son ödeme fırsatlarını sunuyor. 
 
 ‘Evinizi Şimdi Alın, Ödemeye Taşındıktan Sonra Başlayın’ sloganıyla devam eden ilk fırsat kapsamında ev sahibi olanlar, taşındıktan sonra kredi taksit ödemelerine başlamanın rahatlığını yaşıyor.
 
İkinci fırsat, ev sahibi olmak isteyenlere Rings İstanbul’a özel yüzde 0.72 faiz oranıyla 120 aya kadar vade fırsatından yararlanma imkanı sunuyor. 
 
Üçüncü fırsatta, yüzde 40’ın peşin verilerek kalan tutar vade farksız olarak 48 ayda ödenebiliyor. 
 
Dördüncü fırsat olan peşin ödeme seçeneğinde ise evlerin fiyatlarında yüzde 10 indirim yapılırken, dubleks evlerin fiyatlarında yüzde 15 indirim yapılıyor. 
 
Her zevke uygun daire seçenekleri
 
Anadolu yakasının son iki ormanından biri olan Aydos eteklerine inşa edilen Rings İstanbul’da her zevke hitap eden farklı tip ve metrekarelerde daireler mevcut. Siesta, Vista ve Rings Suites isimli üç bölümden oluşan projenin ilk etabı Mayıs 2013’te teslim edilecek.
 
238.000 m2’lik alana sahip projede toplamda bin beş yüz konut, Rings Alışveriş Merkezi, 40.000 metrekarelik kapsamlı sosyal tesisleri bünyesinde barındıran Rings Club’ın yanı sıra Bilfen Anaokulu ve İlköğretim Okulu da yer alıyor.
 
Kampanya hakkında daha fazla bilgiye 444 86 00 numaralı satış ofisi telefonundan ve www.ringsistanbul.comadresinden ulaşılabilir.

Paylaş:

HABERLER