Sarphan Finans Park'ta Ofisler 560 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla

Sarp Group, Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat'ın ortak projesi olan Sarphan Finans Park'ta ofis fiyatları 560 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
Sarphan Finans Park'ta Ofisler 560 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla

Dünyanın bir numaralı gayrimenkulü ödülüne sahip Sarphan Finans Park; Sarp Group, Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat ortaklığında yükseliyor. Projede ofis fiyatları 560 bin TL’den başlıyor
 
Sarp Group'un TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park; iş dünyasına dev fırsatların kapısını açmak için tasarlanan ve bölgenin tam kalbinde yer alan bir proje olarak öne çıkıyor. Sarphan Finans Park,Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinin yer almak için birbirleriyle yarıştığı ilk ve tekiş ve yaşam merkezi olarak benzeri görülmemiş avantajları beraberinde getiriyor. Sarp Group yetkilileri, gördükleri yoğun ilgiye rağmen fiyatlarda herhangi bir artış olmayacağını belirterek, yatırımcılara emsali olmayan bir fırsat sunduklarının altını çiziyorlar.
 
Konumuyla ve konforuyla ilk ve tek
 
Sarphan Finans Park'ın bölgeye kurulacak olan Türkiye'nin yeni finans merkezinin tam kalbinde yer aldığını ifade eden Sarp Group Yönetim Kurulu Başkanı Alaaddin Akar, bu benzersiz özelliğiyle kilometrelerce genişlikte biralanda Sarphan Finans Park'a rakip olacak nitelikte bir iş merkezi bulunmadığının altını çiziyor. Sarphan Finans Park Ofis'te yer alacak şirketlerin gerek konum gerekse yatırım açısından en büyük avantaja sahip olacağını belirten Akar, ofislerini merkeze taşıyan kuruluşların sayısız avantaja sahip olacağını vurguluyor.
 
Sarphan Finans Park Ofis Fiyatları
 
50,62-93,38 metrekarelik ofisler 770 bin TL ile 980 bin TL arasında
 
52,12-100,76 metreakrelik ofisler 560 bin TL ile 1 milyon 40 bin TL arasında
 
53,42-110,50 metrekarelik ofisler 560 bin TL ile 1 milyon 130 bin TL arasında
 
54,39-118,45 metreakrelik ofisler 610 bin TL ile 1 milyon 230 bin TL arasında
 
56,58-106,13 metreakrelik ofisler 640 bin TL ile 130 bin TL arasında
 
56,98-112,18 metrekarelik ofisler 740 bin TL ile 1 milyon 210 bin TL arasında
 
58,20-118,73 metreakrelik ofisler 720 bin TL ile 1 milyon 480 bin TL arasında
 
Dünya ekonomisi iş çevrelerinin tam yanında olacak
 
Yeni finans   merkezinin proje detaylarının ilan edilmesiyle birlikte tüm gözlerin çevrildiği bölgenin birnumaralı projesi olarak öne çıkan Sarphan Finans ParkRezidans'ta satışların yüzde 70'i tamamlanmış bulunuyor. Sarphan Finans Park'ta yer alan ve kısa bir zaman diliminde yüksek prim yapan Sarphan Finans Park Ofis'in ise tamamlandığında yüzde 100 değer kazanması öngörülüyor.
 
Yüksek katma değer sağlayacak
 
Toplam 13 kattan oluşan Sarphan Finans Park Ofis'te 4 katotopark, lobi, resepsiyon, her türlü teknik donanıma sahip ofisler, süshavuzu, ön ve yan cephelere bakan ofislerde teraslar ve kat bahçeleri, panoramik asansörler, merkezi ısıtma ve soğutma, gelişmiş ses ve ısı yalıtımı bulunuyor. Kat bahçelerine açılan ofis katlarının ferah bir iş ortamına sebep olacağı, toplam 123 ofisten oluşan Sarphan Finans Park Ofis, iş ve ekonomi dünyasının tam kalbinde olmanın avantajlarını beraberinde getiriyor, şirketlerin değerine değer katmayı hedefliyor.
 
Dünyanın tescilli 1  numaralı gayrimenkulü
 
2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Kategorisi'nde"Beş Yıldızlı Avrupa'nın En Prestijli Projesi",  2011 Aralık ayında ise Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Mimarisi finalinde dünyanın bir numaralı gayrimenkul projesi ilan edilen Sarphan Finans Park, standartları zirveye taşıyan yaşam ve iş merkezi olarak iş çevrelerinden yoğun ilgi görüyor.
 
İlklere imza atan ultra modernyaşam ve işmerkezi Sarphan Finans Park'ta, lüksün sınırlarını zorlayan beş yıldızlı konfor düzeyinde residence, finans ve ekonomi dünyasının merkezinde yer alan beş yıldızlı statüye sahip ofis alanları ve her türlü konforu sunan beş yıldızlı bir otel yer alacak. Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen markalarına ev sahipliği yapacak olan AVM ise Sarphan Finans Park sakinlerinin hayatını kolaylaştıracak her türlü imkanı sunuyor olacak.


Paylaş:

HABERLER