SE Club'ın Hizmet Verdiği Proje Sayısı 9'a Yükseldi

Aşçıoğlu’nun profesyonel rezidans ve tesis yönetimi alanındaki öncü markası SE Club, hizmet verdiği müşteri portföyünü genişletiyor. Yeni yılla birlikte Ataköy’deki Selenium Retro ile Ortaköy’deki Yooİstanbul projeleri, SE Club’ın müşteri portföyüne eklendi. Böylelikle SE Club’ın hizmet verdiği proje sayısı 9 oldu.
SE Club'ın Hizmet Verdiği Proje Sayısı 9'a Yükseldi

Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık deneyimin adresi Aşçıoğlu’nun 2008 yılından bu yana profesyonel rezidans ve tesis yönetimi hizmetleri sunan markası SE Club’ın müşteri portföyü büyüyor.


Hizmet verdiği projelerin yatırım değerini artıran ve kişiye özel hizmetlerle kaliteli bir yaşam sunan SE Club’ın müşteri portföyünde Selenium Twins, Selenium Ataköy, Selenium Plaza, Selenium Retro, Selenium Panorama, Selenium City, Elysium Art Bomonti, Capital Tower ve Yooİstanbul bulunuyor.


Kaliteli yaşam ilkesiyle kişiye özel hizmetler


Alanında öncü olan SE Club, kurulduğu tarihten bu yana rezidans yönetimi & tesis yönetimi, gayrimenkul danışmanlığı, yönetim danışmanlığı ve özel hizmetler veriyor. Rezidans Tesis Yönetimi kapsamında resepsiyon hizmeti, ortak alan temizlik, ortak alan güvenlik, ortak alan ve daire içi teknik servis, SPA & Wellness, fitness hizmetleri, bistro hizmetleri, vale servisi, peyzaj hizmetleri veriliyor. Gayrimenkul Danışmanlığı çerçevesinde kiralama satış hizmetleri ile ön değerlendirme işletme danışmanlığı hizmetleri sunuluyor.


Yönetim Danışmanlığı sunan SE Club, bu kapsamda genel yönetim hizmetleri, kat mülkiyeti kanunu danışmanlığı, yönetim planı danışmanlığı, hizmet ve bakım şirketleri sözleşme yönetimi, yönetime ilişkin hukuki danışmanlık ve icra işlemleri ile insan kaynakları yönetimi hizmetleri veriyor.


İhtiyaçlar çerçevesinde SE Club, özel güvenlik, nakliye, özel gün veya davet organizasyonu, araç kiralama ya da VIP transfer, kuru temizleme ve hatta bebek bakıcısı gibi kişiye özel birçok hizmet sağlıyor.


Paylaş:

Haberler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Sürdürülebilirliğin Sanata Dönüşmesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-01-09 11:25