Sağlık Sitesi|FacebookTwitterKünye|Hakkımızda|Basında YeniProjeler.com|Servisler|İletişim
ÜYE GİRİŞİ | KURUMSAL GİRİŞ

Yeni Projeler Logo
İSTANBULANKARAANTALYAİZMİR

Self İstanbul’da Gurbetçilere Özel Kampanya

Karden İnşaat, Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu bitişiğinde konumlandırdığı projesi Self İstanbul’da gurbetçilere özel kampanya başlattı. Merkezi lokasyonuyla yüksek yatırım potansiyeline sahip olan projede daireler 62 bin Euro’dan başlayan fiyatlarla konut alıcılarına sunuluyor.
Mail At
Self İstanbul’da  Gurbetçilere Özel Kampanya

Gayrimenkul sektöründe sembol niteliği taşıyan projeler hayata geçiren Karden İnşaat, bölgenin en yeşil ve en prestijli projesi Self İstanbul’da gurbetçilere büyük fırsatlar sunuyor.

Bugüne kadar hayata geçirdiği projelerinde uygun ödeme koşulları sunan Karden İnşaat,  karlı bir yatırıma sahip olmak isteyen gurbetçilere 0 faiz avantajının yanı sıra 870 Euro taksitle ev sahibi olma imkanı sunuyor.

Estetik mimarisi, lüks ve konforlu daireleriyle her zevke hitap eden projede daire fiyatları 62 bin Euro’dan başlıyor. Yurtdışında yaşayan vatandaşların yüzünü güldürecek avantajlı kampanya için son gün 31 Temmuz olarak belirlendi.

KARADENİZ; “SELF İSTANBUL’DA GURBETÇİLERİMİZE KARLI BİR YATIRIM SUNUYORUZ ”

Yurtdışında yaşayan Türk vatandaşlarından yoğun talep aldıklarını belirten Karden İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Karadeniz; “Hükümetin gurbetçilere tanıdığı KDV avantajının ardından projelerimize olan taleplerde büyük artış oldu. Bu bölge hem yatırım hem de oturum için oldukça avantajlı bir noktada yer alıyor. Daire planlarından sosyal donatılara kadar her detayın büyük titizlikle geliştirildiği Self İstanbul projemizi kampanya kapsamında 62 bin Euro’dan başlayan fiyatlarla sunuyoruz. Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız için ülkelerinde yatırım yapmak için kolaylık sağlayan bu kampanya ile gurbetçilerimize karlı bir yatırım imkanı sağlıyoruz. ”dedi.

PROJENİN YÜZDE 85’İ PEYZAJ ALANLARINA AYRILDI

Bölgenin en değerli noktasında, 26 bin metrekare alan üzerinde 203 milyon TL’lik yatırımla yükselen proje, geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor.

Self İstanbul’da proje alanının yüzde 85’i peyzaja ayrılırken, yeşil dokulu konsepti, estetik mimarisi, konforlu daireleri, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği ticari alanları, zengin spor ve sosyal yaşam alanlarıyla keyifli bir site hayatı sunuyor.

ÇARŞI KONSEPTİ ÖNE ÇIKIYOR

Projede; bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde planlanan 60 adet dükkanın yer alacağı çarşı konsepti, yatırımcılara özellikli iş ve yaşam alanı sunuyor.

Maksimum kullanılabilir alanlar sunacak şekilde tasarlanan daireleriyle konforlu bir yaşam anlayışına odaklanılan Self İstanbul’da;  yatırımcıya balkonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1, 4+1 konut tipleri ile çatı dubleksi ve bahçe katları olmak üzere farklı seçenekler sunuluyor.

ÇOCUKLAR İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ ÖZEL ALANLAR

Projeye ilgi duyan yatırımcıların katılımıyla satış ofisi açan Self İstanbul, sosyal donatılarıyla  ayrıcalıklar sunuyor. Çocuklu ailelerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde geliştirilen projede, 27 derslikli özel okulun yanı sıra çocukların güven içinde özgürce vakit geçirebileceği açık ve kapalı aktivite alanları da yer alıyor.

Zengin peyzaj alanları sunulan Self İstanbul projesinde; yürüyüş yolları, dinlenme alanları, bitkisel peyzaj, sosyal tesis ve açık havuz yer alıyor. Projede ayrıca 7/24 özel güvenlik, her daireye özel depo alanı ile kapalı otopark da bulunuyor.

MERKEZİ LOKASYONDA YER ALIYOR

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Self İstanbul, toplu taşıma imkanlarının yer aldığı İstanbul’un en işlek ulaşım aksı E-5 Otoyoluna ve AVM’lere yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Proje bitiminde devreye girecek 2 Metro hattına yakın bir noktada bulunan proje; Metrobüs, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli lokasyonuyla büyük avantaj sağlıyor.

İnşa çalışmalarının başladığı projede teslimler ise Eylül 2019’da yapılacak.

 

SELF İSTANBUL PROJESİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN


Kentsel Dönüşümde Gayrimenkuller İpotek Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ülkemizde özellikle 1950’li yıllardan sonra, köylerden kentlere doğru göçler artmıştır.Kentsel Dönüşümde Gayrimenkuller İpotek Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu durumun sebeplerinden biri şehirlerde sanayileşmenin artmış olmasıdır. Buna paralel olarak, tarımda makineleşmenin de artması, tarım sektöründe çalışan iş gücünün, sanayi sektörüne geçmek üzere kente göçünü tetiklemiştir. Şehirlerin her geçen gün göç alması ve bu yeni nüfusu barındırmak için hazırlıksız olması, çarpık yapılaşmayı beraberinde getirmiştir.

Ankara, İstanbul, İzmir gibi sanayileşmenin yükselişte olduğu kentlerin nüfus yoğunluğundaki ani artış, kentlerin kontrolsüzce büyümesine yol açmıştır. Nüfusun aniden artması, yeterli konut bulunmaması sorununu ortaya çıkarmış ve imarsız, plansız, alt yapısı olmayan bölgelerde gecekondular inşa edilmesine neden olmuştur.

luşan bu çarpık kentleşmenin önüne geçmek için 1984 yılında, 2981 Sayılı “İmar ve Gecekondu Mevzuatına Aykırı Yapılara Uygulanacak Bazı İşlemler ve 6785 Sayılı İmar Kanununun Bir Maddesinin Değiştirilmesi Hakkındaki Kanun” yürürlüğe girmiştir.  Bu kanun ülkemiz gecekondu dönüşüm sürecinde önemli bir adım olsa da çarpık kentleşmenin önüne geçilememiştir. 

Kentsel dönüşüm denildiğinde akla ilk olarak gecekondu alanları gelmektedir. Oysa gecekondu alanlarının yanı sıra, deprem kuşağında yer alan alanlar,  ekonomik ömrünü tamamlamış veya tamamlamak üzere olan yapılar ve yapılaşma standartlarına uygun olmayan yapılar da kentsel dönüşüm kapsamında değerlendirilmektedir.

1980’lerin sonunda,  imar ve gecekondu mevzuatına aykırı yapılan planlarla birlikte, kentsel dönüşüm projeleri de belediyelerin gündeminde yer almaya başlamıştır. Bu süreçte, Dikmen Vadisi Kentsel Dönüşüm Projesi, gecekondu bölgeleri için hazırlanan ilk kentsel dönüşüm projesi örneği olmuştur. Son yıllarda artan kentsel dönüşüm projeleri, hızla devam etmekte olup ilgili kanunlar kapsamında, bölgesel olarak riskli alanlar ilan edilebilmektedir.

Gayrimenkul sektöründeki gelişmeler, arz ve talebe göre ekonomik destek alınması ihtiyacını doğurmuş, bu destek de finans kuruluşlarınca sağlanmıştır. Maliyetlerin bankalar tarafından karşılanması süreci, gayrimenkullerin teminat gösterilmesini zorunlu hale getirmiştir. Nakit karşılığında birçok gayrimenkul bankalarca teminat/ipotek olarak alınmaktadır.

Riskli alan ilan edilen bölgelerde teminata konu gayrimenkuller için finans kuruluşları, şartnameleri çerçevesinde gayrimenkulün türü, yasallığı, yaşı vb. hususları göz önüne bulundurarak taşınmazlarda oluşacak risklere göre farklı uygulamalar yapabilmektedir. Bu durumun tespiti için aşağıdaki hususlara dikkat edilmelidir.

 · Teminata konu gayrimenkulün  Toplu Konut Alanı, Dönüşüm Alanı, Yenileme Alanı, Riskli Alan, Rezerv Yapı Alanı, Riskli Yapı gibi alanlardan hangisinde kaldığı araştırılmalıdır.

 · Teminata konu taşınmazın bulunduğu bölgenin, ilgili kanunlardan hangileri kapsamında ilan edildiğine bakılmalıdır. Bu konuda alınmış olan Bakanlar Kurulu Kararları ve Resmi Gazete ilanı olup olmadığı incelenmelidir.

· Gayrimenkulün bulunduğu bölgenin yetki olarak Bakanlık, TOKİ, Büyükşehir Belediyesi, İl-İlçe Belediyelerinden hangisine ait olduğu konusunda bilgi alınmalıdır.

 · Teminata konu gayrimenkulün Toplu Konut Alanı, Dönüşüm Alanı, Yenileme Alanı, Riskli Alan, Rezerv Yapı Alanı, Riskli Yapı ilan edilmesinden sonra tapu kütüğünde; dönüşüm, yenileme veya riskli alanda kaldığı, riskli yapı olduğuna dair bir beyan konulup konulmadığı hangi kanun ve maddesine göre, hangi kurumca konulduğu araştırılmalıdır.

 · Riskli yapı beyanı konulan bir gayrimenkul kentsel dönüşüm alanında bulunmayabilir. Bu hususa dikkat edilmelidir. Riskli yapı beyanı olan bir gayrimenkul yıkılarak yerine yeni yapı inşa edileceği bilinmelidir.

 · Kentsel dönüşüm; imar, proje ve yeniden yapılaşma kapsamında uzun zaman alacağından, bu alanlarda dönüşümden sonra  imar planları ve projeler yapılıp yapılmadığı ve hangi aşamada olduğu araştırılmalıdır. İmar ve projeler yapılmışsa hangi kurumlarca onaylandığı ve onay tarihleri ile ilgili bilgiler alınmalıdır.

 · Dönüşüm sonucunda uygulanacak projeye göre bir inceleme yapılarak, yeni inşa edilecek yapılardan teminata konu gayrimenkule   kayıtlı parsele veya hisseye  karşılık verilecek yapı türünün ve özelliklerinin detaylı olarak incelenmesi gerekmektedir.

Kentsel dönüşüm alanında kalan yapılar, dönüşüm kapsamına alınıp alınmayacağı hususunda proje özelinde işlem görmektedir. Plan ve proje tamamlanana kadar yapılar ruhsatlı, iskanlı olsalar dahi yıkılma riskleri bulunmaktadır.  Arsa nitelikli gayrimenkullerin ise kentsel dönüşüm sonunda yapılacak imar çalışmaları sonucunda, parselin şeklinde, konumunda, yüzölçümünde, imar lejantında, yapılaşma yoğunluğunda vb. hususlarda değişme ve hisseli hale gelme riskleri bulunmaktadır.

Kentsel dönüşüm alanlarında bir yenilenmeye girildiğinden, beklentilerin yükselmesi sonucunda gayrimenkullerin piyasa değerinde dalgalanmalar olabileceği gibi spekülatif değerler de oluşabilir.   Tüm bu durumlar göz önünde bulundurulduğunda, kentsel dönüşüm alanındaki gayrimenkullerin teminat açısından riskler barındırdığı görülmektedir.

Bu nedenle gayrimenkul değerlene raporlarının hazırlanması sürecinde,  rapora konu gayrimenkulün kentsel dönüşüm projeleri kapsamındaki riskli alanlarda yer alıp almadığı belirlenmeli, eğer riskli alan ilan edilen bölgede yer alıyorsa da yukarıda değindiğimiz tüm hususlar titizlikle incelenerek raporun oluşturulması büyük önem taşımaktadır.

Hüseyin Aksoy (Lal Gayrimenkul Değerleme A.Ş.  Kontrol Birim Müdürü-Gayrimenkul Değerleme Uzmanı, İnşaat Mühendisi)

 


Tema İstanbul'da Hemen Teslim Dairelerde Yüzde 5 Peşinat İmkanı

Gerçekleştirdiği ‘ilk’ler ve ‘en’lerle rekorlara imza atan projede hemen teslim daireler yüzde 5 Peşin ve 506.000  TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. Tema İstanbul'da Hemen Teslim Dairelerde Yüzde 5 Peşinat İmkanı

Mesa, Avrupa Konutları, Kantur - Akdaş, Öztaş ortaklığı tarafından hayata geçirilen Tema İstanbul, İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Atakent’in en gözde projesi olarak konumlanıyor.

5 yıldızlı tatil konseptinde tasarlanan ve  benzersiz olanaklar sunan Tema İstanbul’da, taşınmaya hazır hemen teslim dairelerin satışları sürüyor.

Zengin donatı alanları ve ayrıcalıklarıyla markalı konut sektöründe özel bir yer edinen projenin sakinleri yaz mevsimini düzenlen brunch etkinliğiyle karşılarken Ortak Girişim; yaz sıcaklığına dönüştürdüğü avantajlarla dolu kampanyasını başlattı.

Türkiye’nin uluslararası alandaki sembol projesi olarak gösterilen Tema İstanbul’da, farklı seçenek ve yüksekliklere sahip toplam 61 blokta 3.531 konut bulunuyor. 1+1’den, 4+1’e kadar değişen büyüklüklerde 70’in üzerinde farklı tipteki konutların tamamı hemen teslim olarak alıcı buluyor.

HEMEN TESLİMDE YÜZDE 5 PEŞİN ÖDEME KOLAYLIĞI SAĞLANIYOR

Daire ve Tapu teslimlerinin hemen gerçekleştiği Tema İstanbul projesinden daire sahibi olmak isteyenlere yalnızca yüzde 5 peşinat ve yüzde 65 banka kredisi sonrası kalan yüzde 30’u 2018 baharında ödeme kolaylığı sağlanıyor.

Kampanya dahilinde peşin alımlarda yüzde 10 indirim uygulanan projede sınırlı sayıdaki daireler tüm masraflar dahil 506.000 TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcılara sunuluyor.

Konut alıcılarına büyük avantaj sağlayan kampanya 1 Ağustos’a kadar devam edecek.

AİLELER OTURUM İÇİN TERCİH EDİYOR

“En iyi yatırım, oturuma uygun projedir” mottosuyla hareket eden Tema İstanbul, her dönemde tercih sebebi olarak tasarlanan projesinde yatırımcıların ilgisini çekiyor.

Altyapı projelerine yakın konumuyla öne çıkan Atakent Bölgesi; hızla devam eden Halkalı-Marmaray, Kabataş-Mahmutbey-Halkalı Metrosu ve Sefaköy-Halkalı-Başakşehir Havaray projeleri ile değerini her geçen gün arttırırken, Tema İstanbul’da bölgenin öne çıkan konut projesi olarak alıcılar tarafından ilgi odağı olmaya devam ediyor.

İstanbul’da çocukların güvenliği ve sosyal olanakları her geçen gün azalırken, sosyal donatı zengini Tema İstanbul’da çocukların keyifle vakit geçirebilecekleri özel alanlar bulunuyor. Konut projeleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen Tema İstanbul’da üretilen konutların yüzde 80’i ailelere yönelik 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşuyor. 2017 yılı boyunca satılan dairelerin yüzde 83’ü oturum amaçlı alınırken Tema İstanbul, aile odaklı konut projesi özelliğiyle dikkat çekiyor.

AİDAT ORANLARI MİNİMUMDA TUTULUYOR

Yaklaşık 330 bin metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırılan projenin en önemli ayrıcalıklarından biri de aidat oranları.

Geniş peyzaj ve spor alanlarına karşın Tema İstanbul’da sunulan aidatlar, markalı konut sektöründe benzer donatılara sahip projelere kıyasla minimum seviyede tutuluyor.

Rekor seviyedeki bu düşük aidatlar; sunulan tüm olanakların sürdürülebilir olmasını sağladığı gibi diğer özellikleriyle de Tema İstanbul’u ‘en yaşanabilir proje’ olarak öne çıkarıyor.

TEMA İSTANBUL SAKİNLERİNDEN YAZA MERHABA

2015’in Temmuz ayında teslimlerin başladığı ve yaklaşık 12 bin kişinin yaşadığı Tema İstanbul’da komşuluk ilişkileri site yönetiminin de etkinlikleriyle büyük ilgi görüyor.

Tema İstanbul’un sakinleri, geçtiğimiz hafta düzenlenen, 5.000 kişinin katıldığı brunch organizasyonuyla yaz mevsimini karşılarken, düzenlenen etkinlikte birbirleriyle kaynaşma imkanı da buldu.


Hak Yapı’dan Pendik’e 200 Milyon TL’lik İki Yeni Proje

İnşaat sektöründe adından başarıyla söz ettiren Hak Yapı, hayata geçirdiği projeleriyle sektöründeki gücünü pekiştiriyor. Anadolu Yakası’nda inşa ettiği markalı projelerin ardından Hak Yapı, aynı bölgede 200 milyon değerindeki iki yeni projesini daha hayata geçiriyor.Hak Yapı’dan Pendik’e 200 Milyon TL’lik İki Yeni Proje

1968 yılından bu yana pek çok prestijli projeyi hayata geçirerek sektörde öncü bir kimlik kazanan Hak Yapı, teslimini gerçekleştirdiği Günaydın Konakları, Durupark, Perapark, Park34, Suadiye Palas ve Eflinpark projelerinin ardından, hayata geçireceği iki yeni projesi ile Pendik’e değer kazandırmaya devam ediyor.

Ön talep sürecinde olan Onlife projesinde konut alıcılarına yüksek standartlarda bir yaşam sunan Hak Yapı, Pendik’te ulaşımın merkezinde konumlandıracağı ticari ve ofis projesi ile de kazançlı bir yatırımın kapılarını açıyor.

Markalı konut yatırımlarının yanı sıra hastane ve okul projeleri ile de sektöründe önemli bir yer edinen Hak Yapı, Kurtköy’de inşası devam eden okul projesini yeni eğitim-öğretim dönemine hazırlıyor.

YILDIRIM;  ‘’DOĞRU ALANLARDA DOĞRU İŞLER YAPIYORUZ’’

Doğru alanda, profesyonel projeler hayata geçirdiklerini belirten Hak Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yıldırım; “Kalite ve konforun sınırlarını zorlayan projeler için yıllardır emek veriyoruz. Bir projeyi geliştirmek ve inşa etmekten daha önemlisi yapılmayanı yapmak ve sektörde örnek olmaktır. Bu sebeple Hak Yapı olarak konut projelerimizin yanı sıra hastane ve okul projelerimizle de ülkemize değer kazandırıyoruz. Her projemizde aynı titizlik ve özeni gösteriyor ve hep bir adım sonrasını düşünüyoruz. Bu vizyonla ürettiğimiz her projenin ardından takip edilen bir marka olmanın gurunu yaşıyoruz. Şu anda Anadolu Yakası’nda hayata geçireceğimiz konut ve ofis projemiz var. Yatırım değeri yüksek, nitelikli projelerimizle ülkemize ve vatandaşımıza değer kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.
AYDOS’TA DOĞA İLE İÇ İÇE BİR YAŞAM

Hak Yapı, 150 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçireceği Onlife projesinin ön talep dönemi için hazırlıklara başladı.

İstanbul'un oksijen oranı en yüksek bölgesi olan Aydos’ta konumlandırılan proje, konut alıcılarına ulaşımın merkezinde, doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor.

Her zevke hitap eden modern mimarisiyle kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan projede 430 daire bulunuyor.

Konforlu ve lüks 2+1, 3+1, 3+1 teraslı konut tiplerinin yer aldığı projede daireler 85 metrekare ile 157 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

PENDİK’TE PRESTİJLİ OFİS PROJESİ

Onlife projesiyle konut alıcılarına yatırım değeri yüksek bir proje sunan Hak Yapı, Pendik’te E-5 hattında hayata geçireceği ofis projesi ile sektöründe sembol niteliği taşıyacak bir yatırıma imza atmaya hazırlanıyor.

Şehir içi ulaşım açısından büyük avantaja sahip bir lokasyonda konumlanan projede 142 ofis-home ofis ile 12 ticari ünite yer alacak.

Modern hayatın tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış ofis ve ticari üniteleriyle yatırımcılarına değer katacak birçok ayrıcalık barındıracak proje, kazançlı bir yatırım vadediyor.

 

 


Royal Marin Business Center Proje Detayları Açıklandı

Yeniliklerin bir parçası olmak mıdır önemli olan yoksa bir parçası olunan yeniliklerin yaratıcısı olmak mı?Royal Marin Business Center Proje Detayları Açıklandı

Önemli olan sınırların ötesini görebilmek ve o sınırların dışına çıkabilmektir. Royal Group, hayat verdiği her projesinde keşfetmenin sınırlarını zorlayarak bambaşka yeniliklere imzasını atıyor. Sektöre ve geleceğin mimari anlayışına yön veren Royal Group,  Royal Marin Business Center ile hayallerin ötesinde bir projeyle Kartal’da yükseliyor.

İş dünyasının kalbi Royal Marin Business Center ile Kartal’da atıyor.

İmza attığı projelerle Kartal’da özel bir konuma sahip olan ve kalıpların dışında çizgisiyle fark yaratan Royal Group, yepyeni bir konseptle iş dünyasına yeni bir soluk kazandırmaya hazırlanıyor. Bembeyaz lüks bir yatı andıran mimari çizgisi ve ayrıcalıklı özellikleriyle Royal Marin Business Center ile iş dünyasının rotasını Kartal’a çeviriyor.

‘Üstün standart ve yüksek gusto’ anlayışıyla diğer business center projelerinden ayrılan Royal Marin Business Center, son teknolojiyle donatılmış iç tasarımıyla da dinamik bir merkez haline dönüşüyor.

Üstün teknolojik özelliklerle modern çağın yeni merkezi!

Modern mimari çizgisine eşlik eden yenilikçi özellikleriyle iş yaşamının dümenini Kartal’a çeviren Royal Marin Business Center, yapılara prestij katan detaylarıyla da iş dünyasının yeni buluşma noktası haline geliyor.

Modern mimarinin önemli temsilcilerinden olan Royal Group, çağın tüm ihtiyaçlarına cevap veren teknolojik özellikleriyle değişen global düzen içindeki yerini sağlamlaştırıyor. Her detayıyla fark yaratan Royal Marin Business Center’ın en dikkat çeken özelliği ise dış cephe cam giydirme uygulamasında  “Akustik İzolasyon Teknolojisi” kullanılıyor olması. Konumu itibariyle D100 karayolu üzerinde bulunan Royal Marin Business Center, bu teknoloji ile D100 karayolu gibi günde milyonlarca motorlu aracın geçtiği bölgede meydana gelen ses kirliliğini yüzde yüz önleyerek ofislerdeki konfor düzeyi bir kat daha artıyor.

Alışılmış ofis düzenini yerle bir eden bir mimari anlayış…

Yaklaşık 2.000 metrekarelik bir alana inşa edilen Royal Marin Business Center, 51 metre yüksekliği ve 28 metre genişliğiyle devasa bir yatı andıran mimarisiyle yepyeni bir iş merkezi tanımı yapıyor.

Zemin katta bulunan toplantı salonları ve otoparkların olduğu iki katı ve üzerinde önden arkaya doğru kısalarak gerçek bir lüks yat formu verilmiş 6 katı bulunuyor. Katların tavan yükseklikleri zeminde 5 metre, üst katlarda ise yaklaşık 3.5 metre olarak tasarlanan Royal Marin Business Center, toplamda 7.000 metrekare kullanım alanı sağlıyor.

Tüm bunlara ek olarak Royal Marine Business Center, çok amaçlı kullanım bölümleri ile büyük şirketlerin genel merkezi olarak hizmet verebilecek konseptte inşa ediliyor. Projenin bodrum katında, diğer katlardaki personelin toplantılarını rahatlıkla yapabileceği genişlikte modern toplantı ve sunum salonları yer alıyor.

Zengin ulaşım ağıyla çevrili ayrıcalıklı bir konum…

Söz konusu iş merkezleri olduğunda şehrin yaşayan ve en dinamik lokasyonlarında olması beklenir. Yol haritasını bu düşünceyle belirleyen Royal Group, Kartal’ın en önemli noktası D100 karayolu üzerinde yapılandırdığı Royal Marin Business Center ile şehrin yeni gözde merkezinde yükseliyor.

Kara, deniz ve hava ulaşım noktalarına çok yakın bir konumda yer alan Royal Marin Business Center’ın hemen bitişiğindeki metro istasyonu ile büyük ulaşım avantajları mevcut. Aynı zamanda sahil şeridine, hastanelere, okullara, eğlence ve alışveriş merkezlerine de kolaylıkla ulaşılan Royal Marine Business Center daha şimdiden bölgenin iş hayatına renk katmaya aday görünüyor.

Güven ve kalite Royal Marin Business Center’da hayat buluyor!

Her projesiyle prestij ve yüksek standartları bir araya getirerek elit inşaat projelerine hayat veren Royal Group, Business Center ile de aynı kalitesini sürdürüyor. Üstün teknolojik donanımıyla iş yaşamına kalite ve güven katarken ulusal ve uluslararası yatırımcıların ise yeni cazibe merkezi haline dönüşüyor.

 

 


GYODER, İNDER ve KONUTDER'den Yeni Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği Hakkında Açıklama Geldi

“Yönetmelikle ilgili sorunların giderileceğine inancımız tam”GYODER, İNDER ve KONUTDER'den Yeni Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği Hakkında Açıklama Geldi

Türkiye’ye ekonomisine çok güçlü katkılar sağlayan ve 200’ün üzerinde alt sektörü besleyen inşaat sektörünün gelişiminin önemine dikkat çekilen ortak açıklamada şöyle denildi.

“Yeni Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği’nin, temsil ettiğimiz reel sektör açısından çok önemli hayati sorunlar içerdiğini belirtmiştik. Türkiye ekonomisinin lokomotifi inşaat sektörünün güçlü büyümesini sürdürmesinin, insanlarımızın konforlu ve nitelikli konutlara erişiminin sağlanmasının, deprem risklerimizin dikkate alarak kentsel dönüşümün yapılabilmesinin ve yapı hukukunun sağlıklı bir mevzuata sahip olmasının böylesine zorlu bir süreçte ülkemiz açısından çok daha önemli olduğunu değerlendiriyoruz. Bütün öneri ve eleştirilerimiz sektörün ve Türk ekonomisinin olumsuz etkilenmemesi adına yapıcı mahiyettedir. Sayın Çevre ve Şehircilik Bakanımızın kamuoyuna yansıyan açıklamalarından, öneri ve eleştirilerimizin iyi niyetle tekrar ele alınıp değerlendirileceğini öğrenmekten memnuniyet duyuyoruz. Yapılacak çalışmalarla söz konusu sorunların giderileceğine olan inancımız tamdır.”

Ortak açıklama, “İnşaat sektörünün temsilcileri olarak, Türkiye’nin dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına girme hedefine ulaşması için güçlü bir kararlılıkla çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadesi ile son buldu.

GYODER, İNDER, KONUTDER


EMLAK KONUT PROJELERİ
PROJELERDE SON DURUM

Tuncay Mollaveisoğlu

Bir kağıt parçasına 700 bin TL!

Osman Cihad Esen
cihad.esen@yeniprojeler.com

Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar

Fatih Karakaş
fatih.karakas@kentselplatform.com

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Av.Cihat Demirbağ
avukat@cihatdemirbag.com.tr

Kentsel Dönüşümde 2016 Kira Yardım Miktari Arttıyeni konut projeleri iphone da


Haritada konut projeleri


KREDİLER


DEKORASYON


ENERJİ SEKTÖRÜ