Seyba Residence'ta Metrekare 3 Bin TL!

Teknik İnşaat tarafından Kartal'da inşa edilen Seyba Residence'ta yer alan ve sahiplerine hemen teslim edilen dairelerin metrekare fiyatları 3 bin TL'den başlıyor.
Seyba Residence'ta Metrekare 3 Bin TL!

Teknik İnşaat tarafından Kartal'da hayata geçirilen Seyba Residence 11 milyon liralık yatırımla hayata geçiriliyor 7 bin  metrekare arsa üzerinde inşa edilen 4 blokta büyüklükleri 118 ile 235 metrekare arasında değişen 102 daireden oluşuyor.  

Yüzde 80'i yeşil alana ayrılan projede yer alan; 2+1'ler 118 metrekare; 3+1'ler 148 ile 151 metrekare ve 4+1'ler ise 165 metrekare şeklinde konumlandırıldı.

Peşin ya da banka kredili ödeme yapılabiliyor. En son deprem yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilen Seyba Residence'in sosyal donatıları arasında yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, cafe, restaurant, aktivite odaları, fitness, aerobic, sauna ve çocuk oyun alanı yer alıyor.

Yüzde 80'i yeşil alana ayrılan projede her daire için 3 araçlık otopark ve 7 gün 24 saat izlenebilen kamera sistemi bulunuyor. Seyba Residence İDO iskelesi ve Marmaray Atalar durağının 100 metre ilerisinde yer alıyor.

Proje detayları için lütfen tıklayın


Paylaş:

HABERLER