Smyrnapark’ta Tasarım Harikası Örnek Daireler

Gayrimenkul sektörü son yıllarda hızla ilerlerken satış stratejileri ve kampanyalar kadar örnek daire tasarımlarının da satışları önemli ölçüde etkilediği görülüyor.
Smyrnapark’ta Tasarım Harikası Örnek Daireler

İzmir’in en lüks yaşam projesi Smyrna Park da  konumu , konforu ve teknolojisi yanında göz alıcı tasarım harikası örnek daireleri ile sektörde konuşulur oldu …Modern mimari ile sanatın buluştuğu örnek daireler konut müşterilerinin en az daireler kadar ilgisini çekiyor. Pek çok araştırmaya göre ev alma kararlarında kadınların etkili olduğu kesinlik kazandığından artık konut sektörü özellikle bayanların gönlüne hitap edecek örnek daire tasarımları ile satış planları yapıyor…

Fark yaratan tasarımıyla İzmir’de büyük yankı uyandıran Smyrna Park da 3 farklı örnek daire tasarımıyla büyük beğeni topladı. 3 ayrı daire tipi için 3 farklı tasarım modelleri kullanıldı. 380 metrekarelik örnek daire dekorasyonu için, geçmişin zerafeti ile modern yaşamı bir arada ele alan tasarımlar mekana elit ama bir o kadar da sıcak bir hava kattı. Evin ortasında adeta küçük bir saray yaratan Smyrna Park, zaman ilerlese de salondaki ihtişamı birbirinden özel tasarımlarla yaratmayı başardı .Zümrüt yeşili koltuk takımları , dev masalar ve el yapımı aksesuarlar ile döşenen salon hem saraylı görünümünde hem de modern…İç mimar Abide Babacık, örnek daire dekorasyonunda kişisel ihtiyaçların tasarım- fonksiyonel ilişki kurularak sağlandığını belirtirken bu şekilde innovatif ve şaşırtıcı bir mekan yaratıldı dedi. Evin dekorasyonunda Philipp Starck, E 15 Tom Dixon gibi çağdaş tasarımın ikonik parçalarının ön plana çıktığını da anlatan İç mimar Babacık “Farklı renk tonları ve dokularla giydirilen butik mobilyalar da denge ve kontrast hissi uyandırdı. Bu da bir yandan farklılık yaratırken aynı zamanda kalite ve detaya verilen önemin her aşamada  vurgulandığını ortaya koydu. Her koşulda yalınlık ve sadeliğin olabileceğinin en güzel kombinasyonunu yaratma ya çalıştık” diye konuştu. Diğer iki ayrı metrekare örneğinde ise yine farklı dekorasyon tarzları kullanılarak her farklı kitleye uygun modeller yaratılmaya çalışıldı.

Smyrna Park’ta tamamen ithal İtalyan ürünlerden dizayn edilmiş mutfak ise modern ve net çizgilere sahip bir mimari ile sadece bir mutfak değil aynı zamanda bir yaşam alanı. Sade, şık ve fonksiyonel mutfakların en önemli özelliği çok geniş olması.
 
Geniş ve ferah yatak odaları ise tam anlamıyla dinlenmek için tasarlanmış . Masumiyeti simgeleyen beyazın ağırlıklı olarak tercih edildiği yatak odasında özellikle beyazı tamamlamak adına perde ve aksesuarlarda mor rengi kullanıldı. Ancak yatak odalarının en cazip alanı bu alanda ayrıca geniş giyinme odalarının ve ebeveyn banyosu .

Örnek daireleri büyük ilgi gören Smyrna Park projesinde tüm konutlarda uzaktan kumanda ile eve giriş sistemi, 5+1 ses sistemi,eve girer girmez insan üzerindeki elektiriği alan Faraday kafesi topraklama sistemi , tavan tipi klima ,astım ve alerjik hastalıklara karşı merkezi elektirik süpürge sistemi hatta yangın merdivenlerine duman girişini engelleyen yangın basınç sistemi gibi birçok üstün özellik mevcut.

Sitede, lüks otelleri andıran kalitede sosyal tesisleri, 2500 metrekarelik alanda güneşlenme terası, hem açık hem kapalı havuzu ile şehrin merkezinde 5 yıldızlı hayat yaşamak mümkün. 6 bloktan oluşan Smyrna Park’ta 320, 360,380 metrekare 4+1 daireler için özel kampanyalar da var. Smyrna Park’tan ev sahibi olmak isteyenler 120 aya kadar 0 faizle ev sahibi olabiliyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05