Spradon Vadi’de sevgililer günü kampanyası!

Sevgililer, sevgililer gününe özel 10-14 şubat arası yüzde 14 indirim ve yüzde 25 peşinat imkanı ile Spradon Vadi’de 1+1 dairelere 131 bin TL’den başlayan 2+1 dairelere de 210 bin TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek!
Spradon Vadi’de sevgililer günü kampanyası!

Kuzu Grup, mutlu yuvalar kurulsun diye farklı dönemlerde yaptığı kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. 10 - 14 Şubat tarihleri arasında sevgililer, cazip fiyatlarla rüyalarındaki eve sahip olabilecekler! Normal şartlarda 140 bin TL’lik bir eve 120 ay sabit 1.580 TL ödenmesi gerekirken Kuzu Grup’un sunduğu “Sevgililer Günü Özel Kampanyası”  ile sadece 1.359 TL ödeme fırsatı yakalayacaklar...
 
Kuzu Grup ise bu kampanyayla çiftlerin sevgisine toplamda 26 bin TL değer katmayı amaçlıyor! Sevgililer, yüzde 14 indirim şansı ve yüzde 25 indirim fırsatı ile 1+1 dairelere 131 bin TL’den başlayan, 2+1 dairelere ise 210 bin TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecekler.
 
Bahçeşehir’in gururu Spradon Vadi
 
Kuzu Grup ve  Emlak Konut GYO ile birlikte Bahçeşehir 2. Bölge’de 160 bin metrekarelik inşaat alanı ve 42 bin metrekarelik de arsa alanı üzerinde geliştirdiği modern konut projesi Spradon Vadi kısa sürede Bahçeşehir’in gururu oldu. Proje adını Bahçeşehir’in Ispartakule yerleşim bölgesinin antik dönemdeki adı Spradon’dan alıyor. Konforu ve özellikle de doğaya sahip çıkan konsepti ile ilgi çeken Spradon Vadi projesi; 1037’si konut, 1 adet ticari üniteden oluşacak. 28 ve 30 katlı iki kulenin yanı sıra 5 tane de 9 ve  12 katlı blokların yer alacağı projenin son teslim tarihi Ocak 2014.
 
Toplam yatırım değeri 250 milyon TL
 
Toplam yatırım değeri 250 milyon TL olan Spradon Vadi’de 524 adet (1+1) ve 476 adet (2+1), 37 adet (3+1) ve (4+1) düz veya dubleks daire yer alacak. Yüzde 80’i yeşil alan olarak tasarlanan vadide; açık ve kapalı yüzme havuzları, güneşlenme terasları, su ve yeşili buluşturan şelaleler yer alıyor.
 
Oyun alanları, yürüyüş parkurları, Fitness Center, Sauna ve Türk hamamının da bulunacağı SPRADON’da otopark sorunu da olmayacak. Her daire için konut erişimli bir kapalı otopark ve Spradon Vadi misafirleri için de 300 araçlık bir açık otopark yer alacak.  
 
Uygun fiyatlı ve kolay ödeme seçenekleriyle birinci sınıf malzemeler kullanılacak olan dairelerde kapalı mutfak sistemi olacak. Şık ve rahat tasarımlı dairelerde; Vanucci markalı mutfak ve banyo dolapları, Siemens marka ocak, fırın, davlumbaz ve bulaşık makinesi, Artemis marka duş teknesi, Alurad havlupan, Hans Grohe armatürler, Duravit lavabo ve Vitra marka klozetler kullanılacak. Yangın, gaz alarmı, duman detektörleri ve her odada bulunacak yangın sprinkleri ve görüntülü intercom tesisatı ile bütün dairelerde güvenlik en üst seviyede olacak. 


Paylaş:

HABERLER