Statü Park'ta 20 daireye özel avantaj

Statü Park projesinde yıl sonuna kadar sürecek olan kampanya kapsamında 20 dairede %15 fiyat avantajı sunuluyor
Statü Park'ta 20 daireye özel avantaj

 

Pendik’te inşa edilen ve doğal yaşam imkanı sunulan Statü Park projesi 2012 yılını dikkatleri üzerine çekecek bir kampanyayla kapatıyor. Yıl sonuna kadar sürmesi planlanan kampanya ile 20 dairede %15'lik fiyat avantajı sunuluyor. Anlaşmalı bankalar aracılığıyla 60 aya kadar %0,79, 120 aya kadar %0,91 faizle konut kredisi kullanma imkanı bulunan Statü Park projesinde fiyatlar 173.000 TL’den başlıyor.
 
Statü Park nerede?
Konut İnşaat, Mostar Yapı ve Evra Group İş Ortaklığı ile inşa edilen Statü Park projesi Pendik’in merkezinde, Pendik Marina’nın yanı başında bulunuyor. Sabiha Gökçen Havaalanı’na, ViaPort AVM’ye 10 dakikada, E-5 Otoyolu’na, Pendik sahiline 1 dakikada, Kartal Adliye’ye 4 dakikada, Bağdat Caddesi’ne ise 12 dakikada araçla ulaşımın mümkün olduğu Statü Park projesi Pendik çarşıya, tren istasyonuna, minibüs duraklarına 2 dakika, devlet hastanesine 3 dakika, Pendik Sahil Marina’ya ve Pendik İDO’ya 5 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Şehir içi ulaşımda da avantajlı bir lokasyonda yaşama geçirilen Statü Park öte yandan Caddebostan Pendik
Sahil Yolu’na yakın konumuyla da dikkat çekiyor.
 
Ekolojik Duvar özelliğiyle üst düzey yalıtım
Mimarisiyle Pendik’in çehresine katkı sağlayacak olan Statü Park projesi çevreci tasarımıyla da takdir kazanıyor. “Ekolojik Duvar”larla çevrilecek olan Statü Park’ta (+-)70˚ dereceden etkilenmeyen izolasyon özelliğiyle yüksek oranda ısı ve ses yalıtımı sağlanacak. Bina ortak giderleri ve çevre aydınlatma giderlerinin güneş enerji sistemleriyle desteklenerek tasarruflu ve çevreci bir yaşam alanı sunulan Statü Park’ta geniş peyzaj alanları, şelale, yürüyüş parkurları, 7/24 özel güvenlik, kapalı yüzme havuzu, fitness ve aerobik salonu, spor merkezi, sauna, Türk hamamı, buhar odası, kafeterya, basketbol sahası, tenis kortu ve çocuk oyun alanları yer alıyor.
 
Adalar’a nazır proje
kattan itibaren kesintisiz Marmara Denizi ve Adalar keyfi sunan Statü Park’ta konut teslimlerinin 2014 yılının Nisan ayında yapılması planlanıyor. Projenin en üst katındaki dairelere özel ortak kullanımlı kesintisiz manzaraya sahip seyir terası ve kafeterya da bulunuyor. Statü Park’taki dairelerin alanları 51,49 m2 ile 214,87 m2 arasında farklılık gösteriyor. Konut tipleri ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak çeşitlendiriliyor. 2 blokta 218 daireden meydana gelen Statü Park projesinin arsa alanı 8 bin 529 m2 olarak belirlendi. Projede konutların yanı sıra alışveriş merkezi de bulunuyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05