Stüdyo 24 projesinde 7 bin 400 TL peşinatla yeni blok satışta

Stüdyo 24'ün B bloğu, 74.000 TL'den başlayan fiyatlar ve 7.400 TL'den başlayan peşinatlarla şimdi satışta!
Stüdyo 24 projesinde 7 bin 400 TL peşinatla yeni blok satışta

Yaşamına metrekareler katmak isteyen onlarca insan çözümü Stüdyo 24'te buldu.

Yoğun ilgi gören projedeki stüdyoların çoğu kısa sürede satıldı. Ancak Stüdyo 24’te fırsatlar bitmedi. Stüdyo 24'ün B bloğu, 74.000 TL'den başlayan fiyatlar ve 7.400 TL'den başlayan peşinatlarla şimdi satışta!

Cihangir kadar havalı ve tasarımsal, Galata kadar çekici ve stil sahibi, Beyoğlu kadar eğlenceli ve sosyal, Maslak kadar metropollü ve pratik... Kentli gençlerin ve kendini genç hissedenlerin İstanbul’un farklı değerlerini ekonomik bir şekilde bir arada bulabildikleri bir adres var: Stüdyo 24!

Ispartakule-Bahçeşehir’in tam merkezinde yer alan Stüdyo 24 inovatif özelliklerinin yanında, renkli kimliği ve tanıtım kampanyası ile de son günlerin en çok konuşulan projesi oldu. Stüdyo 24’ün daireyi kişiselleştirme imkanı sunan stüdyo stilleri Pop, Modern ve Cozy kısa sürede kent yaşamının arzu nesnesi haline dönüştü. Böylece Türk-İtalyan ortak yapımı projede yer alan 500 stüdyonun yarısı sadece 2 haftada satıldı.

Görmeye alıştığınız sıradan stüdyolara hiç benzemeyen; aksine yaşama metrekareler ekleyen Stüdyo 24’te fırsatlar devam ediyor. Projenin B bloğu 74.000 TL'den başlayan fiyatlar ve 7.400 TL'den başlayan peşinatlarla satışa sunuluyor.

Sadece 1+1 ve 1+0 stüdyolardan oluşan Stüdyo 24, sakinlerine 38 metrekareden 207 metrekareye kadar uzanan, tamamı geniş yaşam felsefesi ile projelendirilmiş farklı seçenekler sunuyor. İdeal büyüklüklerde tasarlanmış stüdyolar, anlamsız alanların getirdiği yüksek satış fiyatlarını ve daire giderlerini ortadan kaldırıyor. Ekonomik ve pratik ev yaşamını, eğlenceli ortak alanlarla farklı bir deneyime dönüştürüyor.

Kısa sürede gençlerin ve yatırımcıların gözdesi olan Stüdyo 24, İstanbul’un en yeni, yaratıcı ve akılcı konut projesi niteliğinde. Ancak o sadece bir proje başlığını değil; aynı zamanda çizgi dışı bir yaşam markasını ifade ediyor.

Stüdyo 24 markası ile solo yaşam kavramını baştan tanımlayan Cathay İleri Projeler, projenin gördüğü ilgiyi kısa sürede İstanbul’un farklı bölgelerine ve diğer illere taşımayı; böylece yeni Stüdyo 24’ler yaratmayı hedefliyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05