Sur Yapı'dan yüzde 1 peşinat kampanyası

Sur Yapı'dan yüzde 1 peşinat kampanyası
Sur Yapı, 20 yılın deneyimi ve güveniyle herkesin huzurla yaşayabileceği projeler inşa etmeye devam ediyor. Üstelik sadece 10-25 Kasım tarihleri arasında geçerli olan kampanyasıyla %1 peşinat ve banka kredisinde herkesin kolaylıkla ödeyebileceği çok uygun taksitlerle kredilendirme yapıyor. Tamamı peşin ödemelerde ise tüm projeler için % 10 + % 5 peşin indirimi sağlanıyor.
 
İlk haftasında talep yoğun
İlk haftada çok yoğun talep gören kampanyada % 1 peşinat alınıyor, 120 ay vadede herkesin rahat rahat ödeyebileceği çok uygun taksitlerle kredilendirme yapılıyor.
 
Exen İstanbul 1. etabında yaşam başladı
Sur Yapı’nın, modern şehir yaşamının bütün imkânlarını buluşturduğu 650 milyon dolar değerindeki, “Türkiye’nin en başarılı emlak yatırımı” ödülünü alan ve birinci etabında yaşamın başladığı Exen İstanbul’da 3.829TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olunabiliyor.
 
36 metrekarelik stüdyo dairelerden 355 metrekarelik 4+1 dairelere kadar farklı daire tipleriyle toplam 1038 konuttan oluşan Exen İstanbul, şehir hayatından vazgeçemeyen sakinlerini bekliyor.
 
Adapark 1.ve 2. etaplarında yaşam başladı
İstanbulluları özledikleri geniş yeşil alana sahip bir proje ile buluşturacak olan Adapark’ta 2.541 TL’den başlayan taksit imkânları sunuluyor. Üstelik yüzde 10 kampanya indirimi ile….
 
Adapark'ta toplamda 16 blok, 826 daireden oluşan ve 66 m²’lik 1+1 dairelerden 284 m²’lik yardımcı odalı 5+1 dairelere kadar farklı tiplerin bulunuyor. 1. Ve 2.etaplarında yaşamın başladığı ve sakinlerinin rahatı ve mutluluğu için en ince ayrıntıların dahi düşünüldüğü proje, sosyal imkânları ile de dikkat çekiyor.
 
Sur Yapı Corridor “ İçinden Hayat Geçer’’ sloganıyla yükseliyor…
Sur Yapı tarafından Güneşli’de inşa edilen modern ve kaliteli mimarisi ve Bağcılar bölgesinin gelişimine kattığı değerle büyük ilgi gören Corridor’da liste fiyatı üzerinden %10 lansman indirimi yapılıyor. Sur Yapı, “Corridor” projesinde Stüdyo’dan 4+1’e kadar zengin daire tipi seçeneği ve cadde mağazaları konseptinde projelendirilen alışveriş mağazaları, cafe, restoran ve sosyal yaşam alanları ile bölgenin yaşam senaryosunu değiştirecek bir projeye imza atıyor.
 
Barındırdığı konut ve ticari işlevi ile çevre gelişimine katkı sağlayacak olan Corridor, yaklaşık 78 bin m² inşaat alanı ve 270 milyon TL yatırım değerine sahip. Proje, 7 blokta 505 konut ve cadde mağazaları konseptinde projelendirilen ticaret alanıyla yoğun talep görüyor.

Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05