Sweet Life Center'da 36 Ay 0 Faiz

Sweet Life Center’da ev - ofis fiyatları 119 bin TL’den başlıyor. 36 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkanı sunulan projede, uzun vade isteyen alıcılar için 36 ayın sonunda uygun faiz oranlarıyla 120 aya kadar banka kredisi de kullanılabiliyor.
Sweet Life Center'da 36 Ay 0 Faiz

Ayrıcalıklı ev - ofislerin yer aldığı ve 202 bağımsız alandan oluşan Sweet Life Center’da FON Grup finansman desteği ile peşin fiyatına 36 aya kadar vadelendirme imkanı sağlanıyor. Ayrıca müşteriye yansıyan %18’lik KDV’nin yarını da FON Grup karşılıyor.
 
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Türkiye’nin İlk Silikon Vadisi TEKNOPARK Teknoloji Üssü’ne en yakın proje olma özelliğine sahip Sweet Life Center’da 36 aya kadar vade farksız taksitli ödeme dönemi başladı.

Pendik – Kurtköy’de inşasına devam edilen Sweet Life Center’da başlatılan kampanya kapsamında, uygun vade farksız ödeme seçeneklerinin yanı sıra müşteriye yansıyacak %18’lik KDV’nin yarısını FON Grup üstleniyor.

30 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Sweet Life Center’da ev - ofis fiyatları 119 bin TL’den başlıyor. 36 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkanı sunulan projede, uzun vade isteyen alıcılar için 36 ayın sonunda uygun faiz oranlarıyla 120 aya kadar banka kredisi de kullanılabiliyor.

2014’ün Mart ayında teslimlerinin başlayacağı Sweet Life Center, estetik mimarisiyle inşa edildiği bölgede öne çıkıyor. Geniş ve ferah kullanım alanları sunan projenin Home – Office dairelerinin büyüklüğü ise 40 metrekareden 600 metrekareye kadar farklılık gösteriyor.

REZİDANS HİZMETLERİ SUNACAK

İş ve yaşamı bir araya getiren Sweet Life Center projesinde panoramik manzaraya hakim restoran, çalışmaya mola vermek için bire bir. Sosyal donatı alanlarında ayrıca yüzme havuzu, mini golf sahası, spor salonu ve fitness merkezi bulunuyor.

Geniş sosyal yaşam alanlarının yanı sıra ayrıcalıklı rezidans hizmetleriyle de öne çıkan projede kiralama hizmeti, ofis temizliği, kuru temizleme, oto yıkama, teknik servis, hukuki danışmanlık ve rezervasyon hizmetleri sunuluyor.

İlk etabının çalışmaları tamamlanan Tekno Park ve hergün kapasitesi artan Sabiha Gökçen Havalimanı'nın yanı başında bulunan Sweet Life Center projesi, E5 Otoyolu'na 8 dk, TEM Otoyolu'na 2, dk, Ataşehir Finans Merkezi’ne 8 dk, Pendik Marina’ya 10 dk mesafede yer alıyor.


Paylaş:

HABERLER