Symbol İstanbul'da 1+1'ler 150 bin TL'den başlayan fiyatlar, 45 ay sıfır faizle

Residence, Busidence ve alışveriş-yaşam merkezi karma konseptli Symbol İstanbul projesinde yer alacak ‘176 farklı tip daire’ ile Karden İnşaat ilklerin de sembolü olacak
Symbol İstanbul'da 1+1'ler 150 bin TL'den başlayan fiyatlar, 45 ay sıfır faizle

Ürettiği nitelikli ve kaliteli projeleriyle dikkat çeken Karden İnşaat, İstanbul’un sembolü haline gelecek projesi ‘Symbol İstanbul’ da bir ilki gerçekleştirecek. Türkiye’de ve dünyada ilk kez  ‘176 farklı tipte daire’ Symbol İstanbul projesinde yer alacak.
 
Symbol İstanbul'da stüdyolar 85 bin liradan, 1+1 daireler 150 bin liradan, 2+1 daireler 210 bin liradan, 3+1 daireler 390 bin liradan, 4+1 daireler 500 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede yüzde 25 peşinat, yüzde 10'luk üç ara ödeme ve 45 ay sıfır faizle vade yapılıyor.
 
Symbol İstanbul projesi ile sadece bir yaşam alanı değil, yeni trendler de sunmayı hedeflediklerini dile getiren Karden İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Karadeniz, “İnşaat projelerindeki daire tipleri genelde stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’lerden oluşur. İstanbul’da yeni yapılan projelere baktığımızda en fazla 30-40 çeşit tip olduğunu görüyoruz. Bizim projemiz Symbol İstanbul’da ise 176 farklı tipte daire oluşturuluyor” dedi. Türkiye’de ve dünyada daha önce böyle bir projelendirmenin gerçekleştirilmediğine işaret eden Karadeniz, sözlerini şöyle sürdürdü: “İlk defa gerçekleştirilen bir proje olduğu için çeşitli zorlukları var. İnşaat aşamasında bu zorlukları yaşıyoruz. Bir katta salon varken, aynı katın bir üst katında o kısım oturma odası olabiliyor. Mutfak ve banyolarda değişiklik gösterdiğinde atık su giderlerinden dolayı bütün yapıyı değiştirmek zorunda kalıyorsunuz. Ancak bu çalışmamızla müşterilerimize çok fazla fonksiyonel alan sunabiliyoruz. Symbol İstanbul projesinde bir stüdyo dairenin; ovali de var, dikdörtgeni de var, karesi de var. Bu seçeneklerle iç dizayn için çözümler üretebiliyoruz. Böylelikle her metrekare alan değerlendirilebiliyor, yaşam standartları da yükseliyor.”
 
Karma konseptiyle dikkat çeken Symbol İstanbul projesinin bu farklılığıyla da göz doldurduğunu belirten Karadeniz, “Çamoğlu Mimarlık ile birlikte sadece bir yaşam alanı değil, trendleri değiştiren, ilkleri buluşturan bir proje gerçekleştirmek istedik. Symbol İstanbul her anlamda böyle bir proje” açıklamasında bulundu.
 
Karden İnşaat’ın karma konseptli projesi Symbol İstanbul, metrobüse 1,5 km, Atatürk havalimanına 12 km, E-5’e 500 metre, TEM’e 2 km, TÜYAP’a 3 km ve deniz otobüsüne 4 km konumuyla dikkat çekiyor. Symbol İstanbul, gıda alışverişi, her türlü teslimat organizasyonu, kuru temizleme, ev temizliği, evde yemek hizmeti, çilingir, tamirci, boyacı ve camcı, seyahat, eğlence, stil ve alışveriş, veteriner, peyzaj ve hukuki danışmanlık hizmetlerini residence projesinde yaşayan yatırımcılarına sunacak.
 
Symbol İstanbul Busidence tarafında ise, alışveriş ve teslimat organizasyonu, kuru temizleme, temizlik ve teknik servis, yemek, özel davet ve catering, hediye ve çiçek gönderimi, konser, sinema ve etkinlik bilgilendirme, restoran rezervasyon, özel hobi etkinlik workshop organizasyon, fatura ödeme organizasyonu, ofis su, elektrik, telefon bağlatma hizmeti, yol ve hava durumu, döviz kuru ve nöbetçi eczane bilgisi, adres ve yol tarifi bilgilendirme, araç muayene işlemleri organizasyonu, vale organizasyonu, oto yıkama, benzin tedarik istasyonu, oto kiralama hizmeti, özel şoförlü kiralama hizmeti, helikopter ve limuzin kiralama hizmeti, otel ve uçak rezervasyonları, uçak bileti temini, vize hizmeti, telesekreter hizmeti, tercüme hizmeti, toplantı salonu organizasyonu, faks, fotokopi, ozalit gibi teknik ekipmanların temini, evrak arşivleme hizmeti, 7/24 ilaç gönderimi, özel indirimli check-up organizasyonu, ofislere indirimli doktor muayenesi, ambulans hizmeti gibi geniş bir yelpazede Symbol ayrıcalığı sunuluyor olacak.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05