Symbol İstanbul'da 900 Lira Taksitli Konut

Karden İnşaat tarafından hayata geçirilen Symbol İstanbul projesinde konut fiyatları 85 bin liradan, aylık taksitler ise 900 liradan başlıyor..
Symbol İstanbul'da 900 Lira Taksitli Konut

Karden İnşaat'ın yaklaşık 150 milyon dolar yatırımla hayata geçirdiği Symbol İstanbul projesinde dairelerin fiyatları 85 bin liradan, aylık taksitler ise 900 liradan başlıyor.
 
Proje 2 residence, 1 busidence olmak üzere 3 blokta konut, ofis ve home ofislerden oluşuyor Toplam 1.242 konut ve 48 mağazadan meydana gelen projenin A bloğunda 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. B bloğunda ise stüdyo, 1+1, 2+1 ve penthouse konut seçenekleri yer alıyor.
 
Nisan ayı sonuna kadar lansman fiyatlarının geçerli olacağı Symbol İstanbul’dan daire alan yatırımcılar aynı zamanda %10 gibi bir indirimden yararlanabilecekler. Karma konseptli olan bu projede stüdyo daireler 85 bin liradan, 1+1 daireler 138 bin liradan, 2+1 daireler 179 bin liradan, 3+1 daireler 272 bin liradan ve 4+1 daireler 510 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
 
Symbol İstanbul TÜYAP’a 3 km, metrobüse 1,5 km, E-5’e 500 metre, Atatürk Havalimanına 12 km, TEM’e 2 km ve deniz otobüsüne 4 km uzaklıkta olmasıyla da  dikkat çekiyor. Symbol İstanbul’da gıda alışverişi, her türlü teslimat organizasyonu, kuru temizleme, ev temizliği, evde yemek hizmeti, çilingir, tamirci, boyacı ve camcı, seyahat, eğlence, stil ve alışveriş, veteriner, peyzaj ve hukuki danışmanlık hizmetleri gibi imkanlar sunuluyor.
 
Aralık 2014 tarihinde teslim edilmesi hedeflenen Symbol İstanbul aynı zamanda Symbol Club adında birçok faaliyet alanına sahip olan sosyal etkinlik klübünde kapalı-açık yüzme havuzu, fitness merkezi, plates salonu, squash, sauna, Türk hamamı, fin hamamı, spa ve masaj salonu, tenis kortu, basketbol sahası, cafe ile restaurant, hobi odası, kreş, oyun odaları, cep sineması, seminer-toplantı salonlar ile balo-party lounge yer alıyor.


Paylaş:

HABERLER