Symbol İstanbul'da 900 Lira Taksitli Konut

Karden İnşaat tarafından hayata geçirilen Symbol İstanbul projesinde konut fiyatları 85 bin liradan, aylık taksitler ise 900 liradan başlıyor..
Symbol İstanbul'da 900 Lira Taksitli Konut

Karden İnşaat'ın yaklaşık 150 milyon dolar yatırımla hayata geçirdiği Symbol İstanbul projesinde dairelerin fiyatları 85 bin liradan, aylık taksitler ise 900 liradan başlıyor.
 
Proje 2 residence, 1 busidence olmak üzere 3 blokta konut, ofis ve home ofislerden oluşuyor Toplam 1.242 konut ve 48 mağazadan meydana gelen projenin A bloğunda 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. B bloğunda ise stüdyo, 1+1, 2+1 ve penthouse konut seçenekleri yer alıyor.
 
Nisan ayı sonuna kadar lansman fiyatlarının geçerli olacağı Symbol İstanbul’dan daire alan yatırımcılar aynı zamanda %10 gibi bir indirimden yararlanabilecekler. Karma konseptli olan bu projede stüdyo daireler 85 bin liradan, 1+1 daireler 138 bin liradan, 2+1 daireler 179 bin liradan, 3+1 daireler 272 bin liradan ve 4+1 daireler 510 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
 
Symbol İstanbul TÜYAP’a 3 km, metrobüse 1,5 km, E-5’e 500 metre, Atatürk Havalimanına 12 km, TEM’e 2 km ve deniz otobüsüne 4 km uzaklıkta olmasıyla da  dikkat çekiyor. Symbol İstanbul’da gıda alışverişi, her türlü teslimat organizasyonu, kuru temizleme, ev temizliği, evde yemek hizmeti, çilingir, tamirci, boyacı ve camcı, seyahat, eğlence, stil ve alışveriş, veteriner, peyzaj ve hukuki danışmanlık hizmetleri gibi imkanlar sunuluyor.
 
Aralık 2014 tarihinde teslim edilmesi hedeflenen Symbol İstanbul aynı zamanda Symbol Club adında birçok faaliyet alanına sahip olan sosyal etkinlik klübünde kapalı-açık yüzme havuzu, fitness merkezi, plates salonu, squash, sauna, Türk hamamı, fin hamamı, spa ve masaj salonu, tenis kortu, basketbol sahası, cafe ile restaurant, hobi odası, kreş, oyun odaları, cep sineması, seminer-toplantı salonlar ile balo-party lounge yer alıyor.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05