Terra Ataşehir Finans Merkezinde Çok Özel Bir AVM

Terra Ataşehir Çarşı Finans Merkezinde
Terra Ataşehir Finans Merkezinde Çok Özel Bir AVM

Terra Ataşehir, İstanbul Finans Merkezi’ni de sınırları içinde bulunduran İstanbul’un hızla yükselen değeri Ataşehir’de, parlak bir gelecekle içiçe yeni bir nefes. O, finans merkezi olma vizyonuyla sadece İstanbul’un değil, tüm Türkiye’nin hatta dünyanın dikkat noktası olma yolunda hızla ilerleyen Ataşehir’in yeni ikonu. Çarpık kentleşmeden uzak ve planlı bir yapılaşmaya sahip Terra Ataşehir daha şimdiden parlak geleceğine hazır!

HER NOKTASI KALİTEYE ADANMIŞ BİR PROJE!

Tasarım aşamasından itibaren kalite ve konfordan hiç ödün verilmeyecek bir mimarinin hedeflendiği Terra Ataşehir, herhangi bir proje değil. Terra Ataşehir, çok özel bir projeden beklenen tüm üstün niteliklere sahip, her detayına titizlikle yansıtılan kalite yaklaşımlarıyla, olası tüm beklentilerin öngörüldüğü karma mimari bir eser. Üstün ve farklı mimari özelliklerin bundan sonraki adı.

Terra Ataşehir’de dairelerin her metrekaresi kesintisiz konfor için tasarlandı. Hiçbir ödün verilmeyen bu kalite anlayışı, Terra Ataşehir sakinlerinin tutkuyla bağlanacakları keyifli bir yaşam vaad ediyor.

EŞSİZ BİR MİMARİ, DOĞAYLA İÇİÇE BİR KONFOR!

Kat ve teras bahçeleriyle, dünyanın seçkin markalarını ayağınıza getirecek alışveriş konforuyla, “yüksek yaşam kalitesi”nin sayısız enstrümanıyla  konut, çarşı ve ofis bölümlerinden oluşan bir karma kullanım mimarisi örneği olarak; konumuyla, özellikleriyle, sunduklarıyla eşsiz bir iş ve yaşam merkezi.

Yeşile olan özlem ve ihtiyacın her geçen gün daha da arttığı İstanbul’da artık uzun kış geceleri ve yaz akşamlarının tadına varılacak. Dairelerle, ofislerle, yeşilin keyfine doyulacak kat bahçeleri arasında sadece balkon kapısı olacak. 


Paylaş:

HABERLER