Terrace Feri'de iki ay sonra yaşam başlıyor! 295 bin TL'ye!

İnanlar’ın rezidans projesi Terrace Feri, şehri huzurla yaşamak isteyenler için tasarlandı. Terrace Feri’de yaşam iki ay sonra başlıyor
Terrace Feri'de iki ay sonra yaşam başlıyor! 295 bin TL'ye!

İnanlar’ın ‘doğru yaşam alanları imar etmek’ amacıyla, her zamanki seçkin mimari ve estetik özeniyle yapılandırdığı yeni projesi Terrace Feri, dışarıda şehrin hareketliliğini ve sosyalliğini, içeride huzur ve dinginliği yaşamak isteyenlerin hayallerini gerçekleştiriyor...
 
İnanlar’ın Terrace konseptiyle tasarladığı projelerinin dördüncüsü olan ve Bomonti-Feriköy hattında konumlanan Terrace Feri, İstanbul’un her noktasına yakın merkezi konumuyla kentin yeni trendi olmaya aday.
 
Terrace Feri’ye en fazla ilgiyi, bireyleri gün içinde şehrin farklı merkezlerine dağılan aileler, her an her şeye yakın olmayı tercih eden yetişkinler, şehri yaşamak isteyen bekarlar, çalışan genç çiftler ile öğrenciler gösteriyor. Terrace Feri çok farklı özellikleri ve çok alternatifli seçenekleriyle farklı yaşam stillerini bir araya getirerek İstanbul’un yeni merkezinde yeni bir yaşamı başlatıyor.  
 
Dairelerin yarısından fazlası tükenen Terrace Feri’de yaşam için geri sayım başladı.  295 bin TL'den başlayan, 1+0'dan 4+1’e kadar alternatif yaşam seçenekleri olan Terrace Feri sakinleri ile 2 ay sonra buluşuyor.
 
Köklü bir geçmişe sahip olan ve farklı kültürleri bir araya toplayan, tarihi bir yerleşim bölgesinde yükselen Terrace Feri, Mimar Harun Senegör’ün imzasıyla bölgenin sosyal dokusu dikkate alınarak, geleneksel çizgilerin günümüzün modern minimalist mimari anlayışının bir araya gelmesiyle tasarlandı. Alışılmamış bir mimari ve aydınlatma sistemi ile şehre özel bir ışıltı, şıklık katmak üzere tasarlanan TERRACE FERİ, 13.481 m2’lik inşaat alanı üzerinde 2 blokta 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere toplamda 85 daireden ve 3 ticari alandan oluşuyor.
 
Sosyal yaşamın kalbi olan Nişantaşı, Beyoğlu  ve Taksim’e çok yakın mesafede olan Terrace Feri, modern kent yaşamının sunduğu avantajlardan kopmak istemeyenler için ideal. Bir tarafta İstanbul’un tarihi, kültürel binalarının, kültür mozaiği oluşturan toplumsal yapısının göz alıcı bir kimlik kazandırdığı semti Bomonti-Feriköy, diğer tarafta kalabalık, canlı sokakları, trend mağazaları, galerileri, cafeleri, şık vitrinleriyle seçkin bir yaşam semti Nişantaşı… ‘Şehre sıfır’ proje Terrace Feri, sunduğu farklı alternatifler ve barındırdığı tezatlarla kent yaşamını yeniden tanımlıyor. Hayatın merkezinde yeni bir hayat sunuyor.
 
Terrace Feri, sakinlerine huzurlu ve dingin bir ortam sağlamanın yanı sıra içindeki kulübüyle de dışarıdaki aktiviteleri aratmayacak, keyifli zaman geçirebilecekleri alanlar sunuyor. Terrace Feri kulübü, yaz - kış kullanıma uygun yüzme havuzu, fitness center, yoga, pilates stüdyosu ve saunasıyla sakinlerinin tüm spor ihtiyaçlarına konforlu bir şekilde yanıt veriyor. Terrace Feri’nin özel tasarımlı avlusu ve bahçesi ise Terrace Ferililer’e dilediklerinde bireyselleşme dilediklerinde ise benzer zevkleri paylaşan komşularıyla sosyalleşme özgürlüğü sunuyor. Ayrıca her şeyin düşünüldüğü çocuk oyun odası küçüklere, home theatre sistemiyle donatılmış çok amaçlı lounge  ise küçük büyük herkese eğlence vaat ediyor. Üstelik projedeki jeneratör sayesinde eğlence kesintiye uğramıyor.
 
Terrace Feri daireleri, İnanlar projelerinin her zamanki şıklığı ve özeniyle hazırlandı. Sakinlerinin rahatlığı ve mutluluğu için daire içlerinde hayatı kolaylaştırıcı şık ve akılcı çözümler uygulandı. Terrace Feri’de ev ortamının sıcaklığını ön plana çıkaracak özel tasarımlı lake kapılar kullanıldı. Sıcaklık, lamine kaplamalar ile evin tüm alanlarında devam ettirildi. Banyo, günün yorgunluğunu mutlu sona dönüştürecek keyifte tasarlandı. Terrace Feri’nin ankastre ocak, fırın, davlumbaz ve bulaşık makinesi ile birlikte sunulduğu ithal mutfakları ise yemek hazırlama sürecini eğlenceye dönüştürmeyi hedefliyor.


Paylaş:

HABERLER