Terrace Mix Esenyurt'ta Yüzde 5 Peşinatla Konut Sahibi Olma Fırsatı

Esenyurt'ta inşa edilen Terrace Mix projesinde 1+1 konutlar 115 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.
Terrace Mix Esenyurt'ta Yüzde 5 Peşinatla Konut Sahibi Olma Fırsatı

İstanbul'un gelecek vadeden semti Esenyurt’ta estetiği ve doğayı birleştiren Terrace Mix, her bütçeye uygun ödeme seçenekleri ile gelecek vaad ediyor. Projede 120 aya varan vadeler ve kişiye özel ödeme planları ile daire sahibi olmak mümkün.
 
Terrace Mix projesinin en önemli özelliği olan sosyal yaşam karması, oldukça geniş bir alana yayılıyor. Maksimum sosyalliğin minimum zamana sığdırıldığı Terrace Mix’te komşu sohbetleri daha renkli, çocuklar daha özgür olacak. 5.861 metrekarelik sosyal alana sahip olan Terrace Mix’in içerisinde çarşı, çocuk oyun alanı, açık havuz, 3 adet kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness salonu, türk hamamı, buhar banyosu, sauna, pilates, kardiyo, bilardo, masa tenisi salonları, DVD odası ve vitamin bar gibi özel bir yaşam karması yer alıyor.
 
Terrace Mix sakinlerini özel peyzajlı bahçeler ve güneşlenme teraslarında huzurlu; aerobik ve pilates salonları, masa tenisi, bilardo salonu ve vitamin barda ise dinamik bir hayat bekliyor. Ayrıca; Terrace Mix’in aradığınız her şeyi bulabileceğiniz 22 mağazadan oluşan çarşısı ile alışveriş de sosyal hayat da daha keyifli olacak.
 
Terrace Mix'te;
 
1+0 evler 87 bin TL ile 100 bin TL,
1+1 evler 115 bin TL ile 248 bin TL,
2+1 evler 152 bin TL ile 318 bin TL,
3+1 evler ise 270 bin TL ile 448 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.
 
Projeden konut sahibi olabilmek için yüzde 5 peşinat ödeniyor. 1 ve 2 yıl sonra yüzde 10'luk 2 ara ödeme yapılıyor. Geri kalan yüzde 75'lik kısım ise 0,99 faiz oranı ile 120 aya kadar vadelendirilebiliyor.
 
Tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanan projede dvd odası, oyun odaları, 1 adet açık ve 3 adet kapalı havuz, buhar banyosu, sauna, Türk hamamı, masa tenisi, bilardo, vitamin bar, kardiyo, fitness, aerobik ve plates salonu mevcut.
 
 
İstanbul Atatürk Havalimanı’na 17 km E5 Haramidere Kavşağında E5’e 500 m, Tem Bahçeşehir Gişeleri’ne 3 km Avcılar Deniz Otobüsü İskelesi’ne 6 km Yakın gelecekte hizmete girecek metro güzergahında Metrobüsün yanı başında.
 
Terrace Mix’te Yaşam için İnanlar’ın Sunduğu Altın Formül “Sıfır Aidat”
Günlük ihtiyaçlarınızı karşılarken kazandığınız puanlarla aidatınızı sıfırlıyor ayrıca telefon, internet vb. teknolojik hizmetlerinden çok daha uygun fiyatlarla yararlanabiliyorsunuz.
 
Dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz ve dilerseniz randevu ile size özel sunum da alabilirsiniz...Terrace Mix ile ilgili özel sunum ve detaylı bilgi almak için haftanın her günü 08.30-19.30 saatleri arasında Esenyurt’taki Satış Ofisini ya da Fulya’daki İnanlar Merkez Tanıtım Ofisi ziyaret edilebiliyor.


Paylaş:

HABERLER