Terrace Mix İnanlar'da metrekaresi 1.750 TL'ye!

İnşaat sektöründe 47. yılını tamamlayan İnanlar, birikimlerini daha geniş kitlelere sunuyor… İnanlar; Çok beğenilen “Terrace” konseptini, İstanbul’un gelecek vadeden ve hızla gelişmekte olan semti Esenyurt’a Terrace Mix ile taşıyor!
Terrace Mix İnanlar'da metrekaresi 1.750 TL'ye!

Terrace konseptini, özgün mimarisi ve üstün kalitesiyle kat bahçeleri, konforlu yaşam alanları, zengin peyzaj alanları, sosyal donatıları ve çarşısı ile farklılaşan Terrace Mix, Esenyurt’a yeni ve bambaşka bir soluk getirecek.
 
Terrace Mix, Yaşamın En Güzel Karışımını Sunmak Üzere Yükseliyor!
 
Mix projesinin en önemli özelliği olan sosyal yaşam karması, oldukça geniş bir alana yayılıyor.  Maksimum sosyalliğin minimum zamana sığdırıldığı Terrace Mix’te komşu sohbetleri daha renkli, çocuklar daha özgür olacak. 5861 metrekarelik sosyal alana sahip olan Terrace Mix’in içerisinde çarşı, çocuk oyun alanı, açık havuz, 3 adet kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness salonu, türk hamamı, buhar banyosu, sauna, pilates, kardiyo, bilardo, masa tenisi salonları, DVD odası ve vitamin bar gibi özel bir yaşam karması yer alıyor. Terrace Mix sakinlerini özel peyzajlı bahçeler ve güneşlenme teraslarında huzurlu; aerobik ve pilates salonları, masa tenisi, bilardo salonu ve vitamin barda ise dinamik bir hayat bekliyor. Ayrıca; Terrace Mix’in aradığınız her şeyi bulabileceğiniz 22 mağazadan oluşan çarşısı ile alışveriş de sosyal hayat da daha keyifli olacak.
 
Geniş şehir manzarasına sahip Terrace Mix, ayrıca E-5’in yanı başındaki konumuyla, TEM bağlantı yollarına yakınlığı ile yaşamın her alanına ve şehrin her yerine kolaylıkla ulaşımı mümkün kılıyor. Metrobüs durağına yürüme mesafesinde olması sayesinde üstelik araba kullanımını da zorunlu kılmıyor.
 
Terrace Mix, çalışanlar, öğrenciler, aileler, bekarlar, yaşlılar kısacası herkes için mutlu ve rahat bir yaşamın merkezi olmak adına 47-206 m² arasında değişen 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere farklı tipte yaşam seçenekleri sunuyor. 1.125 daireden oluşan Terrace Mix, 9 ile 16 kat arasında şehir manzaralı 7 bloktan oluşuyor. 167.138 m²’lik inşaat alanına sahip projenin konut alanı 97.057 m²’den oluşuyor.
 
Geleceğin Projesi, Bugünün Fırsatı!
 
Büyüyen İstanbul’un en fazla gelecek vadeden semti Esenyurt’ta estetiği ve doğayı birleştiren Terrace Mix, sakinlerine gelecek vaat eden bir yatırım sunuyor. 2013 yılının sonunda teslim edilecek projenin metrekare fiyatları 1.750 TL – 2.250 TL arasında değişiyor.
 
Terrace Mix’te Yaşam için İnanlar’ın Sunduğu Altın Formül “Sıfır Aidat”
 
Günlük ihtiyaçlarınızı karşılarken kazandığınız puanlarla aidatınızı sıfırlıyor ayrıca telefon, internet vb. teknolojik hizmetlerinden çok daha uygun fiyatlarla yararlanabiliyorsunuz.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05