Terrace Tema'da Fiyatlar 303 Bin Liradan Başlıyor

İstanbul Atakent'te İnanlar İnşaat'ın hayata geçirdiği Terrace Tema'da 303 bin liradan başlayan fiyatlar 516 bin liraya kadar çıktı.
Terrace Tema'da Fiyatlar 303 Bin Liradan Başlıyor

İnanlar İnşaat tarafından Atakent'te yükselen ve 25 dönümü yeşil alanlara ayrılan Terrace Tema projesinde fiyatlar 303 bin liradan başlıyor.
 
1+1 evlerde bahçeli seçenekler de yer alıyor. İnanlar İnşaat tarafından Atakent'te 30 dönüm arazi üzerinde yükselen ve 25 dönümü tamamen yeşile ve sosyal alanlara ayrılan Terrace Tema projesi 360 derece göl, deniz ve park manzarasına sahip. 30 ve 40 katlı 2 kuleden oluşan projede toplam 416 daire yer alıyor. Tavan yüksekliği 3 metreden başlıyor. Farklı tiplerde 1+1, 2+1, 3+1 daire seçeneklerinin sunulduğu Terrace Tema'da daire fiyatları 303 bin liradan başlangıç gösteriyor. 1+1 bahçe kullanımlı evlerde fiyatlar 516 bin liraya kadar çıkıyor. 3+1 tipi evlerde en yüksek fiyat ise 950 bin lira olarak veriliyor.  
 
Hayvanlar için park
 
Hayvanlar için özel alanların ve parkların da bulunduğu projede, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzları,  fitness center, Türk hamamı, sauna, tenis kortları, koşu yolları, basketbol sahası, mini futbol sahası, streetbol alanı, farklı yaş gruplarına yönelik oyun alanları, zen bahçeleri, dikey bahçeleri, koru alanı ve restoranlar dikkat çekiyor.
 
Randevu ile özel sunum
 
Projeden ev almak isteyenlerin öncesinde randevu alması gerekiyor. Randevu sistemi ile ev satışının yapıldığı projede, konut alıcılarına özel sunumlarla proje tüm detaylarına varana kadar anlatılıyor. Sunumlar toplu halde değil her konut alıcısı için ayrı ayrı yapılıyor.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05