The BO Vue Hotel Bodrum için Besa Grup ve Hilton arasında imzalar atıldı

Hilton, Türkiye’deki ilk Curio Collection resort otelini açmak üzere BESA Grup ile anlaştı.
The BO Vue Hotel Bodrum için Besa Grup ve Hilton arasında imzalar atıldı

Curio Collection by Hilton BESA Gruba ait The BO Vue'da toplam 85 oda ile Bodrum Küçükbükte The BO Viera projesi yatırımının içinde yer alacak. Bulunduğu lokasyonun yerel dokularını benzersiz bir konfor ile buluşturan  Curio Collection by Hilton markası Türkiye’de ilk kez “The BO Vue ile Bodrum’da yer almaya hazırlanıyor.

The BO Vue’in tamamıyla entegre olacağı The BO Viera, villa ve rezidanslardan oluşan 330 yaşam ünitesi ile misafirlerine özel plaj, spor merkezi, spa ve diğer tesislerden yararlanma olanağı sunulcak. Curio Collection by Hilton’un 2021 yılında ilk misafirlerini ağırlaması bekleniyor.

İstanbul’da düzenlenen imza töreninde BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Hilton  MENA (Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye) İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Carlos Khneisser  ve Hilton Türkiye İş Geliştirme Direktörü Nida Sözügeçer ve Hilton Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye Başkanı Rudi Jagersbacher ​ The BO Vue”  ile ilgili bilgi verdiler. BESA Grup Turizm Koordinatörü Yunus Gürkan da imza törenine katıldı.

The BO Vue 85 odalı ve 180 yatak kapasiteli olarak planlanıyor. Odaların çoğunun önünde havuz bulunurken, tümü deniz manzaralı olacak

Dünya standartlarında spa hizmeti ile de The BO Vue, Bodrum’un en gözde otelleri arasında olmaya aday olma özelliğine sahip.

 


Paylaş:

Haberler