The Kayseri Forum Residences projesinin örnek daire açılışı yapıldı

YDA Group ve ASR Gayrimenkul tarafından yapılan Kayseri’nin ilk rezidansı The Kayseri Forum Residences projesinin örnek daire açılışı yapıldı.
The Kayseri Forum Residences projesinin örnek daire açılışı yapıldı
 
Kayseri'nin ilk rezidansının örnek daireleri açıldı
 
YDA Group ve ASR Gayrimenkul tarafından yapılan Kayseri’nin ilk rezidansı The Kayseri Forum Residences projesinin örnek daire açılışı yapıldı. Dairelerin %70’inin sahiplerini bulduğu projede 520 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışlar devam ediyor.
 
The Kayseri Forum Residences'da yapılan açılışta konuşan YDA Group Genel Müdür Yardımcısı Cahit Yılmaz, 2013 Ocak ayında başlayan projenin yüzde 50'sinin tamamlandığını, teslim tarihinin 2015’in Ağustos ayında olduğunu söyledi.
 
Dairelerin %70’inin sahiplerini bulduğunu belirten Yılmaz şunları kaydetti: "Projemiz Kayseri'de gerek sosyal alanları gerek yüksekliğiyle gerek rezidans yönetim programıyla, gerekse lokasyonu ile ilk ve tek projedir. Kayseri merkezinde, şehrin kalbinde, Forum AVM arazisi yanında elit bir projedir. Bloklarımız sosyal alanlarımızla birlikte 24 katlı her katta 4 daire ve toplam 168 daireden oluşmaktadır. Dairelerimizin kat brütü 230 metrekaredir. Konusunda uzman kadro ile cardio, pilates ve spor aktiviteleri, 3 bin 500 metrekare fitness spa merkezimizde daire sakinlerine standart yaşam kalitesi olarak sunulacaktır. 12 bin 500 metrekare kapalı otoparktan her daireye 3 araçlık alan ve özel kiler mevcuttur. 2 adet saunamız, 2 adet Türk hamamı, 2 adet yarı olimpik yüzme havuzumuz, çocuk ve jakuzi havuzlarımız, cep sinemamız, 2 adet fitness merkezimiz, dinlenme salonlarımız, çocuk ve gençler için açık kapalı oyun alanlarımız, 300 kişilik mescidimiz ve lobilerimiz, 9 bin 300 metrekare peyzaj alanımız ve misafir otoparkımız, çok amaçlı açık spor alanlarımızla hizmet verecektir."
 
Satışların devam ettiği The Kayseri Forum Resindences’ta dairelerin tamamı 4+1 tipinden oluşuyor. Projede fiyatlar ise 520 bin TL’den başlıyor.

Paylaş:

HABERLER