Topoğlu Palace 900 Bin Dolara Hemen Teslim!

Topoğlu Palace projesi; Nişantaşı'nda yükseliyor. Son 2 konutun satışının devam ettiği projede konutların fiyatları 900 bin dolardan başlangıç gösteriyor ve 1 milyon dolara kadar çıkıyor. Projedeki konutlar hemen teslim ediliyor...
Topoğlu Palace 900 Bin Dolara Hemen Teslim!

Topoğlu İnşaat'ın hayata geçirdiği Topoğlu Palace projesi; Nişantaşı'nda yükseliyor. Son 2 konutun satışının devam ettiği projede toplam 12 konut yer alıyor. Projedeki konutlardan 10 tanesi 4+1 olarak tasarlandı. Bu 4+1'lerin alanları 205 metrekare olarak belirlendi. Geri kalan 2 adet konut ise 360 metrekarelik 5+2 dubleks dairelerden meydana geliyor.

Topoğlu Palace'ta kalan konutlardan son 2'si de 205 metrekarelik 4+1'lerden meydana geliyor. Konutların fiyatları ise 900 bin dolardan başlıyor ve 1 milyon dolara kadar yükseliyor. Ödemelerin peşin yapılacağı projede yaklaşık 5 aydır teslimler yapılıyor.

Mayıs 2009'da temelinin atıldığı projede evlerin içerisinde kablosuz internet, daire içi network sistemi, dijital paket yayın altyapısında merkezi uydu anten sistemi, ışık sensörü bulunuyor.

Topoğluprojesinde her daireye 3 araçlık otopark imkanı sunuluyor. Proje kapsamında dairelerde evden çıkmadan asansörü çağırma ve bekletme sistemi, kablosuz internet, daire içi network sistemi, dijital paket yayın altyapısında merkezi uydu anten sistemi, ışık sensörü ile güneşin batışını algılayarak panjurları açıp kapama sistemi, alarmın harekete geçirilmesinden sonra hareket sensörü ile ortamdaki hareketi algılayarak isteğe göre alarmı tetikleme sistemi, duman sensörü ile yangını algılayıp alarmı çalıştırma sistemi, uzun seyahatlerde panjur ve perdeleri açarak evi güneşlendirme veya havalandırma imkanı, güvenlik ışıklarını yakma bulunuyor. 750 metrekare alana inşa edilen Topoğlu Palace projesinin inşaat alanı 4 dönüm olarak belirlendi.

Proje tam olarak Valikonağı Caddesi Sinoplu Şehit Cemal Sokak No: 14 Nişantaşı, Şişli'de yer alıyor. Metroya oldukça yakın olan projenin çevresinde eğitim alanları, hastaneler ve mağazalar bulunuyor.

Proje detayları için tıklayın


Paylaş:

HABERLER