Trend Fulya Yatırımın Yeni Adresi

Göğüş Yapı tarafından İstanbul Fulya'da hayata geçirilen Trend Residence Fulya, özellikle iş ve akademik çevre tarafından tercih ediliyor.
Trend Fulya Yatırımın Yeni Adresi

Yatırımıza değer katan GÖĞÜŞ YAPI son teknoloji, üstün mimari, 1. sınıf inşaat kalitesi, akıllı sistem teknolojisi ve Türkiye'de bir ilk olan özellikleri Trend Residence koleksiyonunun yeni projesi Trend Fulya'yı sunuyor.

Stüdyo, 1+1 ve Teraslı dubleks 2+1 iş adamları, yeni evli çiftler, home office kullancıları, yabancı uyruklu görevliler üst düzey yöneticler öğrenciler, temsilcilik ve elçilik çalışanları üniversite öğretim üyeleri tarafından çok sık tercih edilen daire tipleri olarak hizmet vermektedir.

1+1 residence projeleri, tüm dünyada ve son yıllarda Türkiye'de popüler yaşam konseptleri arasındadır. Değişen yaşam tarzı ve hızlı yaşam koşullarına karşı "dah az sorumluluk hissedilen bir ev" konsepti ile yola çıkan Göğüş Yapı; Trend Residence Fulya'yı kendine, sevdiklerine, ve işine zaman ayırmak isteyenler için; akıllı; olarak tasarladı. Bu konsepte sahip konutar; Yüksek kira getirisen sahip olmak isteyen bireysel yatırımcılar gibi kişilerin tercihleri arasında yer almaktadır. İstanbul Dünya'nın sayılı Metropollerinden biri olması nedeniyle her yıl yüzbinlerce yeni şirket ve insan ağırlamaktadır. bu şirketlerin büyük çoğunluğu maliyetine otel konaklaması yerine, 1+1 satın almakta ve kiralamaktadır.

İstanbul'un diğer bi özelliği de her yıl binlerce öğrenci ve akademik personeli ağırlayan, onlarca Üniversiteye sahip bir öğrenci şehri olmasıdır. Ayrıca bir kongre ve alışveriş merkezi şehri olan İstanbul'da, Avrupa birliği müzakeri boyunca kurulacak komisynlardaki yabancı uyruklularda 1+1 lere gösterilen yoğun ilginin önemli nedenlerinden biri olacaktır.

Bu Gün Kazanmaya Başlayın!  

Class Plus yönetim ve hizmet anlayışıyla 7 yıldızlı ve yüksek konfor ve lüx beraberinde yüksek prim getirir. Garantili kira kiralama hizmetleri, ile lüx yatırım ayrıcalığı. Yatırım Yönlendirme ve yatırım Danışmanlığı ile yatırımlarınızı en iyi şekilde yönlendirin. Zamanında doğru karar alın. Güçlü marka stratejisi ile Trend Luxury Residence Collectionlar birbirinin değerini sürekli artırır. Göğüş Yapı müşterisi olma ayrıcalıkları ile minumum 2 daire satın alan müşterilerimiz Göğüş Yapı Premium müşterisi olma özelliği kazanır. Her yani projemizden ilk siz haberdar olursunuz. Üstelik en özel avantajlarla alırken kazanırsınız. Ödüllü projeler ile kaliteden ödün vermeyen residence sahip olma ayrıcalığı En ünlü ve usta mimarlar ile özel projelere sahip olma ayrıcalığı Satış ve satın alma hizmetleri ile yatırımınız zahmetsiz ve hızlı bir şekilde nakite dönüştürülebilir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz ‘’ Kazançlı Yatırım Sistemi’’ ile Göğüş Yapı müşterileri daima kazanır.

Spa Fitness Loby Sinema Türk Hamamı Sauna Buhar Odası Jakuzi Play Station Odası Bilardo Odası Dans Stüdyosu Açık hava sinema Yoga Salonu Plates Odası Karaoke Odası Art Room Parti Odası Pro ve Şarap Tutkunlarına "özel oda" Kiralık Vespa Hizmeti Toplantı Odası Bussiness Room Gökyüzü gözlem evi Cheef Odası Trambolin Odası Bahçe Barbekü Alanı

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05