Tügiad üyeleri Uptown İncek'te bayramlaştı

Tügiad üyeleri Uptown İncek'te bayramlaştı
TÜGİAD Genel Başkanı Ali Yücelen: “Bayramların birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesini diliyorum”
 
TÜGİAD Ankara Başkanı Barış Aydın: “Sevginin ve hoşgörünün simgesi olan bayram günlerinde milletçe ayrılıkları, kırgınlıkları aşarak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeliyiz”
 
TÜGİAD Ankara Başkan Yardımcısı Emre Katırcı: “Hepimiz için çok anlamlı ve özel günler olan bayramlarda büyüklerimizle, gençlerimizle, çocuklarımızla ayrı bir heyecan yaşıyoruz”
 
Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Genel Başkanı Ali Yücelen, bayramların birlik ve beraberlik duygularını pekiştirmesini diledi.
 
TÜGİAD Ankara üyeleri, İncek’te yükselen Uptown İncek Konut Projesi’nde bir araya gelerek bayramlaştı.
 
Yücelen, TÜGİAD Ankara Şubesi Başkan Yardımcılarından Emre Katırcı’nın ortağı olduğu LEMA Grup tarafından İncek’te inşa edilen Uptown İncek Konut Projesi’nde Başkentli TÜGİAD üyeleri ile birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.
 
Yücelen, Ankara’nın bu tarz güzel projelere ihtiyacı olduğunu vurgulayarak, “Üyelerimizin böylesi görkemli, konforlu, yüksek yaşam standardında konutlar üretiyor olması bizler için mutluluk kaynağı. Bayramı da Uptown İncek gibi güzel bir eserle karşılamak, bu ortamda hep birlikte bulunmak sevincimize sevinç katıyor. Bayramların birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesi dileğiyle, tüm TÜGİAD camiası adına milletimizin bayramını kutluyorum” dedi.
 
TÜGİAD Ankara Başkanı Barış Aydın da, bayramların, kardeşlik, yardımlaşma, kaynaşma duygularının üst seviyeye çıktığı, özel günler olduğunu dile getirdi.
 
Bayramlardaki birlik atmosferi ile her bayram umutların daha da yeşerdiğini vurgulayan Aydın, “Sevginin ve hoşgörünün simgesi olan bayram günlerinde milletçe ayrılıkları, kırgınlıkları, aşarak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeliyiz. Özellikle yaşlılarımızın ve kimsesiz çocuklarımızın yüzlerini güldürerek, gönüllerini almalıyız” dedi.
 
TÜGİAD Ankara Başkan Yardımcısı Emre Katırcı ise, bayramların kardeşlik ve birliktelik ortamının oluşması açısından önemli olduğunu söyledi.
 
Katırcı, “Bayramlar, barış, dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma günleridir. Hepimiz için çok anlamlı ve özel günler olan bayramlarda büyüklerimizle, gençlerimizle, çocuklarımızla ayrı bir heyecan yaşıyoruz. Kırmayıp, davetimize katılan tüm TÜGİAD üyelerine de şükranlarımı sunuyorum” dedi.
 
Bayramlaşmaya katılan çok sayıda üye, ikramların ardından Uptown İncek Projesi’nin satış ofisi ve örnek dairelerini gezdi.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05