Tüm Mahall’lerde cazip kampanya

Türkerler İzmir Ve Ankara’daki Gayrimenkul Projelerinde Yıl Sonu Sürprizi Yaptı
Tüm Mahall’lerde cazip kampanya

Türkerler Holding’in gayrimenkul projeleri Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir, 2017 yılının son kampanyasına birlikte girdi. Türkerler’in İzmir ve Ankara’daki projelerinde yüzde 15 peşinatla 84 aya kadar vade imkânı sunuluyor.

Başta inşaat ve enerji olmak üzere faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayan Türkerler Holding, gayrimenkul geliştirme projeleriyle de dikkat çekiyor. Türkerler, Ankara ve İzmir’de gerçekleştirdiği “Mahall” projeleriyle tasarımdan, mühendisliğe, yüksek kalite standartlarından işletmeye kadar birçok ilke imza atıyor. Kent mimarisiyle uyumlu, yüksek kalite standardı ve tasarımlarıyla şehre değer katan, değişen ihtiyaçlara yanıt verebilen, teknolojik altyapısı güçlü, sosyal alanları, otoparkı ve ulaşım olanaklarıyla sakinlerinin yaşamını kolaylaştıran Mahall projeleri; mahalle sıcaklığını yaşatmayı hedefliyor.

Türkerler Holding, gayrimenkul geliştirme projeleri Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara cazip ödeme kampanyaları düzenledi. Mahall Bomonti İzmir’deki konutlar için hazırlanan kampanyada yüzde 15 peşinat, yüzde 15 1 yıl sonra ara ödemeyle 0 faizle 6 yıl vade imkanı sunuluyor. Ofislerde ise, yine yüzde 15 peşinat ve 1 yıl sonra yüzde 15 ara ödeme yapıldığı takdirde vade 7 yıla kadar uzatılabiliyor.

Mahall Ankara’da ise hem ofis hem konutlarda yüzde 30 peşinatla 60 ay 0 faiz imkanı sağlanıyor. Ayrıca yüzde 5 peşinat 0 faizle 36 ay vade şeklinde bir ödeme planı da hazırlanabiliyor.

Mahall Ankara’da yaşam başladı

İnşaatı tamamlanan ve teslim edilmeye başlanan Mahall Ankara, Eskişehir Yolu üzerinden günde 10 bin kişinin yaşayacağı, çalışacağı, eğleneceği bir konut, ofis, mağazalardan oluşan farklı ve çok yönlü bir karma proje.... Divan Residance, Mahall Ankara’da ev sahibi olanlara otel konforunda, ev sıcaklığı ve rahatlığı yaşatacak. Proje çerçevesinde 315 adet ofis, 191 adet home ofis, 268 adet konut, Divan ayrıcalığı ile 82 adet residance ve 64 adet mağaza ile pek çok fonksiyonu içinde barındırıyor.

Artan bir ivmeyle değer kazanıyor

Mahall Ankara, konumlandığı bölgeyle birlikte her geçen gün giderek artan bir ivmeyle değer kazanıyor. Başkent’in yükselen yıldızı Eskişehir Yolu’nda, projenin yanı başında peş peşe inşa edilen bakanlık binaları, kamu kurumlarının yerleşkeleri, şehir hastanesi ve özel yatırımlar ile tam bir cazibe merkezi haline geldi. Alternatif ulaşım imkânlarına metronun eklenmesi artı değer yarattı. Bu çevresel etkilerin yanı sıra Mahall Ankara’nın, “Karma Proje” niteliği de, tek başına güçlü bir etki yarattı ve projeden ev ve ofis alanlar şimdiden çok kazanmaya başladı.

Mahall Bomonti İzmir, kentin, yaşam kalitesi, tasarım anlayışı, inşaat teknolojisi ve güvenlik seviyesi en yüksek projesi olarak tasarlandı. İzmir’de, tarihi Bomonti arazisinde, fabrika binalarından oluşan 9 tarihi binanın restorasyonu ve yeni inşa edilecek 3 blokla birlikte uluslararası standartlarda yepyeni bir yaşam, iş ve eğlence merkezi kurulacak. Uluslararası standartlarda ofis katları, rezidanslar, dünya markası eğlence ve alışveriş markalarından oluşan meydanı, müze, açık hava sineması, tüm körfeze hakim seyir terası, şık restoran ve kafelerden oluşacak proje, özgün konseptiyle İzmir’de birçok ilki bir arada sunacak.

Projede LOFT konut konsepti, çift kat tavan yüksekliği ve geniş teraslı tasarlandı. Stüdyo konutlar anahtar teslim, yatak dahil tüm mobilyaları ve mefruşatı ile teslim edilecek. 2 ve 3 odalı konutlar da ise Körfez manzaralı geniş balkon ve teraslar yaşayanların İzmir’in keyfini çıkartabilmesi için özel olarak tasarlandı.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

Haberler


Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Enerji Nedir? Enerji Kaynakları Nasıl Sınıflandırılır?
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2018-11-12 13:17