Üç Gün Sürecek GREAT Festivali iş Dünyasına Katma Değer katacak

GREAT Festivali Kapsamında İş Dünyası bir araya gelecek
Üç Gün Sürecek GREAT Festivali iş Dünyasına Katma Değer katacak

İş dünyasına katma değer oluşturan yaratıcılığa dair herşey bu Festival’de

Üç gün sürecek ‘GREAT Yaratıcılık Festivali’nde yenilikçilik ve yaratıcılığın şirketlere ve sektörlere sağladığı katma değere ve Birleşik Krallık’ın yaratıcı çözümlerine örnek oluşturan pek çok proje ve tasarım tanıtılacak. Ayrıca, düzenlenecek panellere ve masterclass çalışmalarına dünyaca ünlü bir çok konuk katılacak. Sektörel panellerde Birleşik Krallık’ın önde gelen markalarının CEO’ları sürdürülebilir inovasyon dünyasında iş yapmanın zorluklarını, yaratıcı düşünce ve liderlik ilişkisi gibi son dönemin gündemdeki konularını tartışacaklar.

Mary Katrantzou’dan modada yaratıcılık ve işbirliğine dair ipuçları

GREAT Yaratıcılık Festivali’ne katılmak üzere İstanbul’a gelecek konuklar arasında ünlü İngiliz modacı Mary Katrantzou da bulunuyor. “Yaratıcılık ve İşbirliği” başlıklı panele katılacak olan Katrantzou işbirliğinin yaratıcılık sürecine olan katkısına ilişkin görüş ve deneyimlerini paylaşacak. Festivalin önemli konularından biri olan moda sektöründe gerçekleştirilecek bir başka etkinlik ise “İngiliz Erkek Giyiminde 10 Trend” başlıklı panel olacak. Birleşik Krallık’ta doğan ve uluslararası bir kimlik kazanan 10 ikonik stilin sergileneceği etkinlikte GQ UK’den Dylan Jones’un yanı sıra Musem of London’dan Timothy London’un katılacakları bir panel de düzenlenecek. 

“GREAT Yaratıcılık Festivali” Global Tasarım Zirvesi’ne de evsahipliği yapacak. Öncü tasarımcıların konuk olacağı, paralel olarak düzenlenecek ‘Akıllı kentler’, ‘5 Yeni Fikir’ başlıklı panellerde farklı sektörlerde tasarımın önemi ve dokunduğu her ürüne sunduğu katma değer tartışılacak. Ayrıca, tasarımda ünlü isimlerin liderlik edecekleri bir masterclass çalışması da gerçekleştirilecek.

Lüks sektöründe ise Birleşik Krallık’ın bu alanda birçok şirketi biraraya getiren Walpole girişiminin liderliğinde düzenlenecek “Lüks ekonomisi” “El yapımı” ve “Yarının Markaları” başlıklı panellerde sektörün geleceği tartışılacak.

 


Paylaş:

HABERLER