Uptown Ankara İncek yaşam tarzını değiştiriyor

Konforlu bir yaşam ile sakinlerine kaliteli yaşam sunan Uptown Lema Grubu imzasını taşıyor
Uptown Ankara İncek yaşam tarzını değiştiriyor

 

-Uptown’da çocuklar “kendi dünyalarını” bulacak

-Ankara’nın önemli yerleşim yerlerinden İncek’te yükselen Uptown Konut Projesi, çocuklar için hem eğlenceli hem de öğretici hizmetler verecek olan Kidstown’ı hizmete sunmaya hazırlanıyor

-Proje ortaklarından Emre Katırcı:

“Konforlu bir yaşamın kapılarını açtığımız Uptown’da çocuklar için de özel bir çalışma hazırladık. Çocuk şehri olarak dizayn ettiğimiz Kidstown, konutlarımızda yaşayan çocukların hem derslerine yardımcı olacak hem de eğlenceli vakit geçirmesine imkan tanıyacak”

 

Başkentin gözde yerleşim yerlerinden İncek’te inşa edilen Uptown Konut Projesi, konut sahiplerine birbirinden farklı imkanlar sunarken çocuklar için de ayrıcalıklı bir hizmet vermeye hazırlanıyor. Uptown’ın eğlenceli ve öğretici etkinliklere sahip çocuk şehri olan “Kidstown”, kimi zaman hizmet konusunda göz ardı edilen çocuklar için bir yaşam alanı yaratma hedefiyle yola çıkıyor.

Ailelerin işten, çocuklarının ise okuldan çıkış saatlerinin birbirine uymaması sorununa çare aranan ve Lema Grup tarafından inşa edilen Uptown İncek Konut Projesi’nde bu büyük sıkıntıya “Kidstown” uygulamasıyla çözüm yolu üretildi.

Ailelerle görev paylaşımı yaparak birbirinden farklı imkanlar sunmak için harekete geçen Kidstown’da çocukların keyifli vakit geçirebilmesi için her detayın düşünüldüğünü ifade eden Uptown İncek Konut Projesi ortaklarından Emre Katırcı, Kidstown’ın çocukların keyifli zamanlar geçireceği bir mekan olacağını söyledi.

Emre Katırcı, hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir proje olan Uptown’da konut sahiplerinin rahat ve konforlu yaşam sürdürmeleri için birbirinden farklı hizmetler sunduklarını hatırlattı.

Özellikle çalışan ailelerin yardımına koşacak olan Kidstown’ın çocuklarla ilgili farklı bir proje olduğunu belirten Katırcı, “Ankara’nın göl ve orman manzaralı projesi olan Uptown İncek’te çocuklar doğayla iç içe büyüyecek. Bunun yanında çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerini desteklemek amacıyla da Kidstown hizmetini hayata geçirmeye karar verdik. Böylece bir yandan ailelere destek olurken bir yandan da çocukların apartman dairelerinde sıkışıp kalmamalarını sağlayacağız. Yani çocuklar Kidstown’da kendi dünyalarını kuracak” dedi.

Kidstown’ın birbirinden farklı olanaklara sahip olduğunu hatırlatan Katırcı, özellikle çalışan ailelerin işten çıkış saatlerinin çocuklarına uymaması nedeniyle sıkıntı yaşadıklarını hatırlatarak, yeni uygulama nedeniyle ailelere yardımcı olmayı hedeflediklerini belirtti.

 

Katırcı, şöyle konuştu:

“İşten geç dönmek zorunda olduğunuzda, çocuğunuz okuldan döndüğünde ya da eşinizle baş başa bir akşam yemeği yemek istediğinizde, çocuğunuz Kidstown sayesinde yalnız kalmayacak. Burada çocuklarınız sağlıklı ara öğünlerle beslenirken, çocuk gelişimi konusunda uzman personel gözetiminde derslerini çalışabilecek ve pek çok etkinlikten arkadaşları ile birlikte faydalanabilecekler.”

-Derslere de yardımcı olacaklar-

Kidstown’ın sadece çocukların zaman geçirebileceği bir mekan olmadığını, aynı zamanda özel gün ve kutlamalara da ev sahipliği yapılabileceğini kaydeden Katırcı, sergiler, atölye çalışmaları ve sinema günleri gibi etkinliklerin de Kidstown’da düzenlenebileceğini söyledi. Katırcı, Kidstown’da çocukların keyifli zaman geçirebilmeleri için bir de tırmanma duvarı bulunacağını vurguladı.

Ankara’nın önemli eğitim kurumlarına oldukça yakın konumu ile de dikkatleri çeken Kidstown’da çocukların ödevleri ve eksik kaldığı ders konuları için de yardımcı olduklarını ifade eden Katırcı, şöyle devam etti:

“Kidstown’da aileler çocuklarının dersleri konusunda endişelenmeyecek. Çünkü alanında uzman personelimiz ile çocuklara etüt ve özel ders imkanı da sunuyoruz. Kidstown, çocukların hem derslerine yardımcı olacak hem de eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak. Ayrıca Kidstown’da bulunan kameralar sayesinde aileler çocuklarının neler yaptığını izleme olanağını bulacak. Kidstown`ın aktivite programını aileler web sitesinden ya da cep telefonu mesajlardan da takip edebilecek.”

-Uptown İncek-

LEMA Grup tarafından hayata geçirilen Uptown İncek Konut Projesi TED Ankara Koleji’ne kapı komşusu olacak. İnşaat sektöründe kalite ve güveni prensip olarak benimseyen LEMA Grup Uptown İncek Kule Konut projesinde de kalite ve güvenden ödün vermiyor. 1+1’den 6+1’e kadar 18 ayrı tipte 226 daire bulunan proje, 36 katlı yatay ve dikey olarak inşa ediliyor. İnşaatın yarısından fazlasını tamamlayan Uptown İncek satışlarına başladı.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05