Vadistanbul Konsept ve Detayları

Artaş, Keleşoğlu Aydınlı Ortak Girişimi olan Vadistanbul Konsept ve detaylarıa
Vadistanbul Konsept ve Detayları

•    Vadistanbul Bulvar Etabı Ticari Alanları: Vadistanbul Bulvar’da toplam 70 bin metrekarelik alışveriş merkezi, 760 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan 29 bin metrekarelik cadde mağazaları, restoranlar, 180 bin metrekare ofis alanı ile 33 bin metrekare toplam alana sahip ve 5 yıldızlı otel yer alıyor.

•    Etapların Konsepti: İlk etap Vadistanbul Teras 8 blokta 1.111 konuttan oluşuyor. İkinci etap projenin yer aldığı vadinin kuzeyinde yer alıyor ve projeyi içerdiği fonksiyonlarla eşsiz bir konsepte dönüştürüyor. Projenin kalbi konumundaki etapta yüksek donatılı ofis alanları, alışveriş merkezi, cadde mağazaları ve otel bulunuyor. Projenin üçüncü etabı Vadistanbul Bahçe ise konut ve ofis alanlarından oluşuyor.

•    Proje Bitiminde Yaşayacak Kişi Sayısı: Vadistanbul'un teslimleri tamamlandıktan sonra proje genelinde gün içinde 35 bin kişilik sirkülasyon oluşacak.

•    Ulaşım: Proje dahilinde, Artaş Grubu, Aydınlı Grup ve Keleşoğlu İnşaat’ın yatırımıyla Türkiye'nin ilk özel metrosu da Vadistanbul'un içinden geçecek. Proje bu özelliğiyle de dünyaya örnek teşkil edecek nitelikte bir değere sahip. Vadistanbul, TEM, Metro ve üçüncü köprü yolu bağlantısıyla, Atatürk Havalimanı’na ve üçüncü havalimanına yakınlığıyla her yöne ulaşım imkanları sunabilen, ender bir yaşam merkezi olacak.

•    Sadabad Deresi: Doğayla iç içe bir noktada projelendirilen Vadistanbul, İstanbul Boğazı'nın temiz sularını taşıyan ve projeyi boydan boya kat eden, Sadabad Deresi'yle de emsalsiz bir nitelik kazanıyor. Proje içinden geçen doğal derenin etrafında oluşturulacak yaşam alanları benzersiz bir keyif sunarken bölgeye de renk ve canlılık katacak.

•    Vadistanbul 1. Etap Konut Tipleri: 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dubleks   •    Satış Ofisi: Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No:1 Şişli – İstanbul

•    Telefon: 444 53 35

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05