Varyap Plaza Pendik'te Fiyatlar 189 Bin TL'den Başlıyor

Pendik'te inşa edilen ve kaba inşaatının yüzde 75'i tamamlanan Varyap Plaza Pendik projesinin, planlanan tarihten önce teslim edileceği açıklandı..
Varyap Plaza Pendik'te Fiyatlar 189 Bin TL'den Başlıyor

Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi Pendik’te inşa edilen Varyap Plaza Pendik projesinin kaba inşaatının yüzde 75’i tamamlandı ve satışa sunulan ofislerin yüzde 70’i satıldı. Sabiha Gökçen Havalimanı, Gebze Organize Sanayi Sitesi, Tuzla Tersanesi ve Pendik Marina’nın yanı başında ve E-5 karayolu üzerindeki konumu ile Varyap Plaza Pendik, özellikle yapı ve gıda marketleri, ilaç firmaları, sigorta acenteleri, kargo şirketleri, mali müşavirler, gümrük müşavirleri ile avukatlar, doktorlar ve bölgedeki KOBİ’ler için, fiyat artışı öncesi son avantajlı fiyatlarla alıcılara ideal ofis seçenekleri sunuyor.
 
Satışa sunulan ofislerin yüzde 70’i satıldı, teslimler 2013’te olacak
Varyap tarafından, Pendik’te artan A tipi ofis ihtiyacını karşılamak üzere 100 milyon TL yatırım ile hayata geçirilen Varyap Plaza’da, 55 m2’den 325 m2’ye kadar büyüklüklerde 278 adet ofis ve ticari alan bulunuyor. 2013 yılında teslimlerin yapılacağı Varyap Plaza Pendik’te fiyatlar 189.000 TL’den başlıyor. Varyap Plaza ofisleri, kısa bir süre daha avantajlı fiyatlarla satılmaya devam edecek.
 
32.000 m2’lik alana kurulan ve 9 kattan oluşan Varyap Plaza, ikinci katından itibaren, panoramik Marmara Denizi ve Adalar manzarası ile sahiplerine eşsiz bir çalışma ortamı sunuyor. İçinde yer alan cafe, restoran, eczane, kuru temizleme, fotokopi merkezi, toplantı salonları, kuaför gibi farklı fonksiyonlarla modern yaşamın tüm gereksinimlerine kolay erişim sağlamayı hedefliyor.
 
Erdinç Varlıbaş: “Şimdiye kadar olduğu gibi projelerimizle müşterilerimize kazandırmaya devam edeceğiz”
Varyap Genel Müdürü Erdinç Varlıbaş, “Varyap Plaza Pendik, lokasyonu, tasarımı ve içinde barındırdığı farklı fonksiyonları ile bölgede artan A sınıfı ofis binası ihtiyacına cevap veriyor. 2011 Aralık ayında inşasına başladığımız projemiz, tüm hızıyla devam ediyor. Şu ana kadar inşaatının yüzde 75’i tamamlanan Varyap Plaza’da satışa sunduğumuz bölümlerin yüzde 70’inin satışı gerçekleşmiştir.” dedi. Varlıbaş, Varyap olarak şimdiye kadar hayata geçirdikleri tüm projelerde olduğu gibi müşterilerine kazandırmaya devam ettiklerini belirterek, sözlerini şöyle tamamladı:
 
“Gelişen bölgelerde ofis yatırımları, son dönemde sektörümüzde alıcılar için, en kârlı ve güvenilir yatırımlardan biri olarak talep görüyor. Daha kolay kiraya verilmesi ve kurumsal firmaların uzun süreli kiracılar olması, ofis yatırımını karlı kılan unsurlar arasında yer alıyor. Anadolu yakasının Gebze, Kartal ve Pendik bölgesine kayması da, gelişen bu bölgedeki ofis alıcılarına ciddi prim avantajı sağlıyor.”

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48