Villeroy & Boch’un Eşsiz Dekorlar İçeren Yeni Zemin Konsepti Newtown: Geçmiş Ve Gelecek Arasındaki Doğal Bağ…

Taşın doğal dokusundan esinlenen, yenilikçi yüzeylerle geliştirilen ve tarihten ilham alan dekorlarıyla Villeroy&Boch poselen karo konsepti Newton geçmişi günümüz değerleriyle yeniden yorumluyor.
Villeroy & Boch’un Eşsiz Dekorlar İçeren Yeni Zemin Konsepti Newtown: Geçmiş Ve Gelecek Arasındaki Doğal Bağ…

Zarif rölyeflerdeki yalın, taş-beton etkisi doğadan esinlenerek tasarlanırken; dekorlardaki çağdaş görünüm ünlü Mettlach karoları temel alınarak oluşturuldu. Sonuç tarihin ve modernliğin eşsiz yorumu...

30X60cm ve 60X60cm boyutlarındaki karolarla Newtown, geniş giriş salonları, antreler ya da vestiyerler gibi farklı ölçülerdeki alanlar için çekici tasarım alternatifleri sunuyor. Newtown birbiriyle uyumlu 2 renk paleti içeriyor. Açık gri, orta gri ve antrasit içeren soğuk renkler; gri, bej ve kahve renklerini içeren sıcak renkler...

Eskitilmiş görünümlü 60X60cm tam yüzey dekor karolar Newtown’un en dikkat çekici parçalarından… 20. yüzyılın başlarında Villeroy&Boch’un ürettiği karoları anımsatan dekorlar 6 renkte, “Gründerzeit” ve “Jugendstill” dekorasyon diline sahip 6 farklı dekoru içeriyor.  

Newtown karolar modern seramiklerin sunduğu tüm teknik avantajları sunuyor. Dekorlar 3 şekilde döşenebiliyor. Klasik bir görünüm için düz döşeme, sırdadışı bir görünüm için karışık döşeme ya da halı desenini andıran görünüm için birbirini takip eden döşeme... 7,5X7,5cm olarak filenen 30x30 ebatındaki mozaikler ise yer seviyesindeki duş alanları için ideal.

Modern boyutları ve tarihi dekorasyonları hatırlatan yapısıyla Newtown, doğal bir tasarım için harika bir seçenek olarak öne çıkıyor. Evlerdeki her türlü yaşam alanı için ideal olan Newtown hem duvarda hem de zeminde kullanılabiliyor.  

  www.villeroy-boch.com


DİĞER HABERLER