Yeni Yılda Güzelbiryer'de Yaşayın!

Aralık 2011 sonunda teslim sözü verilen konutları iki ay önceden teslim etmeye başlayan Koray İnşaat, artan maliyet artışları fiyata yansımadan Bursalıları Güzelbiryer’e davet ediyor. Koray İnşaat, yeni yılla birlikte fiyatlarda düzeltmeler yapmaya hazırlanıyor.
Yeni Yılda Güzelbiryer'de Yaşayın!

128 konutluk ilk etabın ardından, 1 Ocak 2012 tarihinden itibaren 79 konutluk ikinci etapta da yaşam başlayacak. İsteyene güzel bir yaşam alanı, isteyene kazançlı bir yatırım imkanı sunan Güzelbiryer, kalite, güven ve estetiğinin yanı sıra cazip ödeme seçenekleriyle de Bursalıların ilgisini çekiyor.

 Artan maliyetlere bağlı olarak yeni yılla birlikte fiyatların da değişeceği projeden konut satın almak isteyenler için şimdi tam zamanı.


55 yıllık köklü tarihiyle Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Koray İnşaat’ın Bursa’daki prestij projesi olan Güzelbiryer’de kinci etap satışları devam ederken, yeni yıla mutlu bir yaşam alanında başlamak isteyenlere cazip ödeme imkanları sunuluyor.
 
Aralık 2011 sonunda teslim sözü verilen konutları iki ay önceden teslim etmeye başlayan Koray İnşaat, artan maliyet artışları fiyata yansımadan Bursalıları Güzelbiryer’e davet ediyor. Koray İnşaat, yeni yılla birlikte fiyatlarda düzeltmeler yapmaya hazırlanıyor.

Bursa yerelinde yapılan bağımsız bir araştırmaya göre Bursalıların en beğendiği ve en çok tercih ettiği konut projesi olduğu belirlenen Güzelbiryer’in 128 konutluk ilk etabının ardından 79 konutluk ikinci etabı da satışta. Nisan 2008’de temeli atılan, Mayıs 2010 tarihinden itibaren ilk etabında yaşamın başladığı GüzelBirYer, dört katlı binalardan oluşan estetik mimarisi, sıcak komşuluk ilişkileri, çevre düzenlemesi ve peyzajı, ailece yaşamaya en uygun yer olması gibi özellikleriyle Bursalılara güzel bir yaşam alanı sunuyor. Güzelbiryer’in ikinci etabında da 1 Ocak 2012 tarihinden itibaren yaşam başlayacak.

Farklı ve cazip ödeme seçenekleri

Güzelbiryer’de ikinci etap konutlarının satışına, cazip ödeme seçenekleri sunan büyük bir kampanyayla başlanmıştı. Güzelbiryerli olmak isteyen Bursalılara, maksimum ödeme kolaylığı sağlamak için, bankalarla birlikte özel çözümler geliştiren Koray İnşaat, kendi sunduğu avantajlı ödeme imkanının yanı sıra Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi ve Vakıfbank’la da işbirliği yapıyor.

Farklı ödeme seçenekleri içinde, yüzde 1 peşinatla ödeme seçeneği; vade farksız ödeme seçeneği; peşinatı 1 yıl erteleme seçeneği; yüzde 25’i peşin, vade farksız, 48 ay vadeli ödeme seçeneği gibi seçenekler bulunuyor. Peşin ödeme durumlarına göre farklı vade ve ödeme seçenekleri de sunuluyor.

 Tamamı dört katlı, 1+1’den 4+1’e 25 farklı tipte konut

İsteyene güzel bir yaşam alanı, isteyene kazançlı bir yatırım imkanı sunan Güzelbiryer, Bursalıların ilgisini çekmeye devam ediyor.

1+1’den 4+1’e kadar 25 farklı tipte konut bulunan projede binaların tamamı 4 katlı olarak inşa ediliyor.

Yüzde 73’ü yeşil alan olan, özel peyzajı, Uludağ manzaralı terasları, çocukların fiziki ve zeka gelişimine uygun oyun parkları, geniş imkanlar sunan sosyal tesisleri gibi özellikleriyle gerçek anlamda bir yaşam alanı sunan proje hakkında
ayrıntılı bilgi almak isteyenler guzelbiryer.com adresini ziyaret edebilirler.

Güzelbiryerli olmak isteyene seçenek çok

a.   Tamamı peşin (%8 indirim)

b.   %1 peşin, %29’u 1 yıl sonra, %70’i banka kredisi (%6 indirim)

c.    %1 peşin, %29’u 1 yıl sonra, ilk 12 ay sadece faiz sonra eşit taksitli banka kredisi (%6 indirim)

d.   %25 peşin, ilk 12 ay sadece faiz, sonra eşit taksitli banka kredisi (%8 indirim)  

e.   %25 peşin, ilk 6 ay geri ödemesiz ‘0’ faiz, sonra eşit taksitli banka kredisi (%8 indirim)

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48