Yeşile hasret kalanlara müjde Maximoon'da

Kalitesi ve mimari şıklığıyla Avrupa standartlarında inşa edilen ve yüzde 70'i yeşil alana ayrılan MAXIMOON yaşam merkezi, yeşil bahçeleri, yeşil mağaza çatıları, yeşil kat bahçeleri ve yeşil teraslarıyla sakinlerine yeşil bir dünya vaat ediyor.
Yeşile hasret kalanlara müjde Maximoon'da

2008 yılından itibaren üstlendiği prestijli konut projeleriyle adından söz ettiren Yalçıntepe Group'un İstanbul'un yükselen değeri Esenyurt'ta inşa ettiği MAXIMOON yaşam merkezi, kalitesi ve şıklığının yanı sıra İstanbulluların hasret kaldığı yeşil bir proje olarak öne çıkıyor. Yüzde 70'i yeşil alana ayrılan MAXIMOON yaşam merkezi, geniş bahçelerinden yeşil mağaza çatılarına, yeşil kat bahçelerinden yeşil teraslarına kadar her mekanda yeşil ve bol oksijenli bir yaşam sunuyor.

MAXIMOON yeşil bir yaşam
 
MAXIMOON, bölgenin ekolojik özelliklerine ve doğal yaşamına zarar vermeyen çevre ile dost bir proje olarak öne çıkıyor. İstanbul'un en yüksek lokasyonlarından birinde olması nedeniyle sürekli rüzgar alan temiz bir havaya ve şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzakta olmanın avantajına sahip olan MAXIMOON, İstanbul'un akciğerlerinden Istranca Ormanları'na 23 kilometre mesafede olmasıyla da sakinlerine yeşil ve huzurlu bir yaşam vaat ediyor.
 
Avrupa'nın en zengin bitki örtüsüne sahip şehirlerinden biri olmasına rağmen İstanbul'un merkezi bölgelerinde İstanbulluların yeşile hasret bir yaşam sürdürdüğünü belirten Yalçıntepe Group Yönetim Başkanı Mehmet Yalçıntepe, MAXIMOON projesinin hem yaşam merkezi hem de çevresel özellikleri itibariyle yeşilin her türlüsüne ev sahipliği yaptığının altını çiziyor. 
 
Deprem yönetmeliğine uygun inşa edilen, alım gücü açısından tüm kesimlere seslenen ve ayrıcalıklı bir yaşam sunmanın yanı sıra yatırım açısından da karlı bir proje olan MAXIMOON'da daire fiyatları 1+1'lerde 78 bin, 2+1'lerde 140 bin, 3+1'lerde 256 bin TL'den başlıyor.

Proje detayları için lütfen tıklayın


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05