Yorum İstanbul'da her şey sıfır

Ekim ayı süresince “ Bizde Herşey Sıfır” kampanyasıyla Yorum Istanbul’dan daire satın alanlar, Mudo ve Teknosa hediye çekleri ile keyifle evlerini döşeyecekler.
Yorum İstanbul'da her şey sıfır

Yorum Inşaat ve Turkmall ortak girişimiyle hayata geçirilen Yorum Istanbul Evleri, “Bizde Her şey Sıfır “ kampanyası ile ev sahibi olmanın ötesinde fırsatlar sunuyor. Evlerini keyifle döşemek isteyenlere, Mudo’dan ve Teknosa’dan hediye çeki veren Yorum Istanbul, sunduğu uygun ödeme koşullarıyla da daire sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

“Bizde Her Şey Sıfır” kampanyası ile  Ekim 2011 sonuna kadar Yorum Istanbul’dan, 2+1 daire satın alanlar, Mudo Concep’ten 10.000 TL Teknosa’dan 5.000 TL, 1+1 daire satın alanlar ise Mudo’dan 5.000 TL Teknosa’dan 5.000 TL’lik  hediye çekinin  sahibi olacak. Yorum Istanbul’da yaşam  Ekim 2011’de başlarken  daire sahibi olmak isteyenlere  peşinatı 12 ay öteleme avantajı sunuluyor.

Istanbul’un tam merkezi

16.500 metrekare yeşil alanı bulunan Yorum Istanbul’da, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness merkezi, tenis kortları, Concierge hizmetleri, 24 saat güvenlik ve teknik destek hizmetleri yer almaktadır. İki dakikalık yürüme  mesafesinde bulunan metro istasyonu ile TEM ve E5 bağlantı yollarının sağladığı kolay ulaşım avantajlarının yanı sıra, İstanbul’un en can alıcı noktaları olan, Atatürk Havalimanına 9 km., Yenikapı İskelesine 7 km., FSM Köprüsü, Maslak, İkitelli Olimpiyat Stadına 11 km., Taksim’e 8 km. ve Eminönü’ne 7 km. mesafede bulunan Yorum İstanbul, tam şehrin kalbinde yer alıyor.

Yorum Istanbul’un diğer bir farkı ise Avrupa’nın en büyük akvaryumu, kafe ve restoranlar, buz müzesi, çocuk eğlence alanları ile yüzlerce markanın bulunduğu mağazalara ve sinema salonlarına kadar pek çok seçenekleri içinde barındıran Forum Istanbul’un hemen yanı başında olması.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05