Yüzde 30’u satılan Plus Residence’da yüzde 30 indirim fırsatı

Propa’nın Zincirlikuyu’daki Rezidans Projesi Hızla İlerliyor
Yüzde 30’u satılan Plus Residence’da  yüzde 30 indirim fırsatı

A Plus projeleriyle yaşama değer katan Propa İnşaat, şehrin merkezi Zincirlikuyu’da lüks detaylarla donatılmış projesi Plus Residence ile dikkat çekiyor. Özel konumu ile yaşamak ya da yatırım yapmak için eşsiz bir fırsat sunan Plus Residence’da dairelerin yüzde 30’u şimdiden satıldı. 2016 yılının sonunda teslim edilecek projede satışlar avantajlı lansman fiyatlarına ek olarak yüzde 30 indirim fırsatıyla devam ediyor. 

Propa İnşaat imzası ile Zincirlikuyu’da yükselen Plus Residence lüks, konfor ve kaliteyi aynı anda sunuyor. Hayatı kolaylaştıracak detaylarla donatılmış 38 dairenin yer aldığı proje gerek konumu gerekse de sahip olduğu özelliklerle yoğun ilgi görüyor. Bu yılın sonunda teslim edilecek projede dairelerin yüzde 30’u şimdiden sahiplerini buldu. Plus Residence’da daireler yüzde 30 indirimle 875.000 Türk Lirası’ndan başlıyor.

İstanbul’un tam merkezinde Istanbloom, Zorlu Center, Astoria gibi alışveriş ve yaşam merkezlerine komşu, Levent Büyükdere Caddesi, metro ve metrobüse yürüme mesafesinde bulunan Plus Residence’da 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcut. Dairelerin büyüklükleri ise 69 ile 156 metrekare arasında değişiyor.

A Plus bir yaşam vadeden projede dünyaca ünlü markaların ürünleri kullanılıyor. Miele, Nolte ve Gaggenau gibi özel markaların tercih edildiği Plus Residence’da ankastre beyaz eşyalar anahtar teslimine dahil ediliyor.   

Bahçe peyzajı ve terasları, terasta yer alan panoramik manzaralı yüzme havuzu, spor salonunun yanı sıra pilates ve yoga stüdyosuna sahip olan projede daire sahipleri kendilerini ayrıcalıklı bir yaşamın içinde hissedecek. Farklı büyüklüklerdeki ve tam donanımlı toplantı odaları verimli bir çalışma ortamı sağlarken stresten arınmak için SpA, terapi, masaj ve bakım hizmetleri veriliyor. Rezidans sahiplerine günün her anında kusursuz hizmet verebilmek için 7 gün 24 saat concierge ve Plus House Car özel şoförlü transfer hizmetleri de bulunuyor.

Proje ile ilgili detaylı bilgilere www.propaplus.com internet sitesinden ulaşmak mümkün.


DİĞER HABERLER